Lithofin Bescherming W

Lithofin Bescherming W 1L

Impregnering op waterbasis van beton-/natuursteen

Meer productinfo »
€ 22,95 incl.btw

Producttotaal: € 22,95

aantal
vanaf (aantal) volume korting prijs / eenheid je bespaart
5 3% € 22,26 € 3,44
10 5% € 21,80 € 11,48

Info dit product LEVEREN (thuis of op werf)

✓ GESCHATTE LEVERTIJD: 1 à 3 werkdagen info tijden zijn indicatief
vul bovenaan aantal in + hier postcode en klik op 'bereken'

Verzending =€ 0,00* - Levering Bpost

* bij # 1(wijzig eventueel het aantal & herbereken)
Verzendkost bij meer artikels? Vul kruiwagen & ga naar overzicht bestelling.

Info dit product GRATIS AFHALEN

✓ Dit product is ENKEL verkrijgbaar op onderstaande afhaaldepot(s) (! dit betekent niet dat het artikel op al deze depots nu voorradig is)
Binnen 1 werkdag ontvang je een afhaalbevestiging INDIEN op stock op het afhaaldepot. ✍ CHAT MET ONS voor de actuele voorraad op onderstaande depots.
➥ Klik op een afhaaldepot voor praktische info afhalen
Ieper

afhaaldepot Ieper
Diksmuidseweg 469 A
8904 Boezinge-Ieper
routeplan

ma tot vr : 07u00 - 12u00 & 13u00 - 18u00
zaterdag : 07u00 - 12u00
Gesloten op zon- en feestdagen

Ingelmunster

afhaaldepot Ingelmunster
Industrielaan 4
8770 Ingelmunster
routeplan

ma tot vr : 07u00 - 12u00 & 13u00 - 18u00
zaterdag : 07u00 - 12u00
Gesloten op zon- en feestdagen

Staat jouw gewenste afhaaldepot niet in bovenstaande lijst dan kan dit artikel daar NOOIT gratis afgehaald worden

Productinfo

Type
Natuursteen/beton
Toepassing
Bescherming
Inhoud
1 liter

Extra informatie

Impregneermiddel op waterbasis voor absorberende, poreuze klinkers, onverglaasde tegels, kunst- en natuursteen. Verhindert het indringen van water en zorgt dat het oppervlak er mooi blijft uitzien.

Beschrijving

Watergedragen hydrofobeermiddel op basis van verbindingen met siliconaat. Het product is oplosmiddelvrij, geurarm en geschikt voor universeel gebruik. Verkleuringen zijn vrijwel uitgesloten en het is eenvoudig, snel en veilig aan te brengen.

Eigenschappen

Lithofin Bescherming >W< is restvochttolerant, dringt goed door in poreuze oppervlakken en maakt minerale oppervlakken na het drogen waterafstotend. Water en de daarin opgenomen schadelijke stoffen worden niet meer opgezogen, maar vormen parels op het oppervlak. Zo blijven de oppervlakken langer schoon, zijn minder gevoelig voor vuil en gemakkelijker te onderhouden. De waterdampdoorlaatbaarheid blijft echter vrijwel volledig behouden. Het uiterlijk van de behandelde ondergrond verandert niet of slechts heel weinig. Het product is UV-bestendig en vergeelt niet. Houdbaarheid: De houdbaarheid van het impregneermiddel bedraagt ca. 5 jaar, afhankelijk van de aangebrachte hoeveelheid, de soort ondergrond en de belasting. Is het oppervlak niet naar tevredenheid geïmpregneerd, dan kan het opnieuw, evt. ook met oplosmiddelhoudende producten geïmpregneerd worden.

Technische Data

  • waterafstotend
  • zowel voor binnen als buiten
  • verandert het uitzicht niet
  • Verbruik: ca. 10 tot 25m²/liter
  • Opslag: gesloten, koel en droog, tot 2 jaar houdbaar
  • Dichtheid: ca. 1,0 g/cm³ pH-waarde: ca. 13
  • Vlampunt: n.v.t.
  • Uiterlijk: kleurloos, helder
  • Geur: geen specifieke geur
  • Oplosbaar in water: ja

Toepassing

Voor het aanbrengen van een water- en vuilafstotende laag (hydrofoob) van absorberende vloeren en gevels van natuursteen zoals graniet of kalksteen, zandsteen, evenals van baksteen, klei- en klinkerplaten, betonsteen, gedeactiveerd beton, enz. Lithofin Bescherming >W< kan zowel binnen- als buitenshuis worden gebruikt. Ook geschikt als voor-impregneermiddel, bijv. bij het leggen van tuin- of terrastegels (dompelen). Attentie: niet geschikt voor gepolijste kalksteen en nieuw(e) beton(-steen).

Opmerking: bij vlekgevoelige vloeren adviseren wij het gebruik van Lithofin VLEKSTOP >W<

Inhoud

  • 1 bus van 1 liter
Productbeoordelingen (1)
Product veiligheidsmeldingen
Download het veiligheidsblad
0
x
Vergelijking - kies een optie
VERGELIJK de geselecteerde producten
Loading...