Compaktuna gedroogd kwartszand 25KG donkerbruin
(product ID : 3775)
Info dit product LEVEREN (thuis of op werf)
Info gratis AFHAALDEPOTS voor dit product
✓ Dit product is
ENKEL
verkrijgbaar op onderstaande afhaaldepot(s) (! dit betekent niet dat het artikel op al deze depots nu voorradig is)
• Binnen 1 werkdag na online bestelling ontvang je een afhaalbevestiging INDIEN voorradig op het afhaaldepot.
✍ CHAT MET ONS voor de actuele stock op onderstaande depot(s)
✍ CHAT MET ONS voor de actuele stock op onderstaande depot(s)
➥ Klik op een afhaaldepot voor praktische info afhalen
Aalst
Bekkevoort
Ingelmunster
Kampenhout
Staat jouw gewenste afhaaldepot niet in bovenstaande lijst dan kan dit artikel daar NOOIT gratis afgehaald worden
Productinfo
- Productnaam
- Kwartszand
- Type
- Voegzand
- Voegbreedte
- tot 10 mm
- Kleurenfamiliie
- Bruin
- Kleur
- Donkerbruin
- Inhoud
- 25 KG
- Verkoopseenheid
- Zak van 25 KG
- Pallet (INFORMATIEF)
- 40 zakken
Extra informatie
- Voegzand: Voor het invegen van voegen van een bestrating, opritten, terrassen, vloeren,... Het zand vult probleemloos alle kieren en spleten, en neemt weinig water op waardoor het na bevochtigen snel weer droogt.
- Voegmortels: Dit zand geeft een aangename vlot verwerkende mortel voor voegen tot 10 mm, is zeer hard, verhoogt de watervastheid, vlekt niet en verkleint de kans op uitbloeiingen.
- Schuurpoeder: P.T.B.-GEDROOGD KWARTSZAND is zeer hard en kan onder de schuurstenen gestrooid worden, dit als extra schuurmiddel. Men kan met dit zandtype ook nat zandstralen bv. voor het renoveren van gevels, voor het verwijderen van oude verflagen, mos en algen, e.d.
- Decoratief zand: Bv. in aquariums en terrariums,...
Aanverwante producten
Productbeoordelingen (0)
