Gratis verzending Zichtbetonblok grijs HOL 29x19x19 (LxBxH cm) - pallet 96 stuks Lichtgrijze fijn verdichte zichtbetonblok volumekorting! meer info € 272,00 incl.btw € 2,83 /stuk
Gipsplaat brandwerend 2600x600x12.5mm 2xABA/AK Brandwerende gipskartonplaat met 2 afgeschuinde kanten volumekorting! meer info € 14,12 incl.btw € 9,05 /m²
Paal diam.60mm - lengte 180cm groen Extra dikke paal voor harmonicagaas RAL6005 voor draad 100cm meer info € 14,91 incl.btw
Harmonicagaas 1.50m x 25m 50/50 x 3.1mm zwart Draadafsluiting met maaswijdte 50x50mm RAL9005 meer info € 149,86 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 20x30x6 grijs (pallet 12,48m²) Mooi licht verouderde betonklinker; rechthoekig formaat volumekorting! meer info € 382,00 incl.btw € 30,61 /m²
LAVA 40/80 - big bag - per 500kg Kwalitatieve schuimlava breuksteen volumekorting! meer info € 118,00 incl.btw
YELLOW SUN 8/16 - big bag - per 500kg Lichtgele kalksteen grof volumekorting! meer info € 96,74 incl.btw
Unilin uTHERM Sarking LE PLUS 12cm/Rd5.45 (pak 8,64m²) Isolatieplaat voor hellend dak en sarking inclusief onderdakfolie volumekorting! meer info € 332,37 incl.btw € 38,47 /m²
BossCover EPDM aandrukrol bol 6x28mm met knikarm Aandrukrol voor EPDM met metalen bol meer info € 29,75 incl.btw
Gratis verzending DAB Divertron 900 X automatische dompelpomp Met 1" RVS koppeling, opvoerhoogte 45m meer info € 611,05 incl.btw
Compaktuna Filler GP 25KG nr7 zilvergrijs Waterafstotende voegmortel voor gevelstenen meer info € 14,88 incl.btw
GREY TRICOLOR SLATE 30/70 - big bag - per 500kg Grijs-roest tricolor leisteenschilfers volumekorting! meer info € 101,58 incl.btw
Gratis verzending Isolatieplug + stalen nagel 160mm (doos van 250 stuks) Plug + metalen pen voor isolatie tot 100mm meer info € 168,50 incl.btw € 0,68 /stuk
PVC buis gemoft Benor D200x3.9 Grijs SN2 5m Gemofte Benor buis voor afwatering en leidingen meer info € 62,00 incl.btw € 12,40 /lm
-10% Rockwool RockFit MONO 17cm/Rd5.00 (pallet 36m²) Soepele waterafstotende rotswolplaat λ0,035 volumekorting! meer info € 1.356,70 € 1.221,03 incl.btw € 33,92 /m²
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 60x94-H280cm 4-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 297,00 incl.btw
Energiesteen nutsleidingen bekistingstuk 30cm Eandis gekeurde standaard muurdoorvoer voor nutsleidingen meer info € 98,92 incl.btw
Schluter JOLLY-P 2,5m 8mm grafietzwart Decoratief profiel voor uitwendige hoeken volumekorting! meer info € 8,81 incl.btw
Gratis verzending Kip 305-36 masking tape 36mmx50m Afdekken van gladde ondergronden binnen (PROF) meer info € 5,51 incl.btw
Gratis verzending 1 review Beitel extra plat 24cm Extra platte beitel 26mm breed meer info € 24,32 incl.btw
Tegeldeksel Yucon Premium 3.07 7cm 50x50 100% roest- en klemvrij magnetisch tiltsysteem! meer info € 127,00 incl.btw
Klinkerdeksel Yucon Pro M.10 10cm 50x50 (+ keybag ONE) In aluminium met EPDM dichting en wapeningsnet meer info € 153,95 incl.btw
Asian Blue Antico boordsteen 100x20x3cm (per stuk) Verouderde boorsteen (verzoet & getrommeld) meer info € 23,04 incl.btw
Betonnen tussenpaal met gleuf 40x3,5cm Betonnen paal met gleuf 88cm - tussenpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 14,37 incl.btw
Uniceramica Belgian Blue dark keramisch 60x60x2 (doos 0,72m²) Volkeramische buitentegel dikte 2cm volumekorting! meer info € 26,86 incl.btw € 37,31 /m²
Compaktuna Seal-all XT 9 High Tack 290ml zwart Krachtige elastische lijm- & voegkit met hoge aanvangskleefkracht meer info € 9,24 incl.btw
Draadaansluitingsprofiel 180cm zwart Voor het bevestigen van harmonicadraad RAL9005 aan een muur meer info € 29,51 incl.btw
Mapei Ultraplan Basic Xtra 25KG Zelf-nivellerend vloeregalisatiemiddel 1 tot 10 mm volumekorting! meer info € 32,26 incl.btw
ACO EKO Home klokrooster inox mat 15x15 Klokrooster inox met verticale uitloop voor binnen en buiten meer info € 109,00 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B14xH6xL160cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 20,86 incl.btw
1 review ACO Bluestone inox afvoerput VERTICAAL Betegelbaar vloerafvoerput verticale uitloop meer info € 168,95 incl.btw
ACO Euroline 100 Shadow grey rooster Rooster in gecoat staal, 10cm hoog volumekorting! meer info € 60,44 incl.btw
Sifonput dubbel diam.315 - aansluiting 5x110/1x160 Sifonput + toezichtsput hoogte 50cm - 5 ingangen / 1 uitgang meer info € 156,90 incl.btw
Sifonput diam.315 - aansluiting 3x110/1x110 Sifonput hoogte 50cm - 3 ingangen / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 89,41 incl.btw
Schraag super PRO 102/175cm draaibare voet - geverfd Metsersschraag met verstelbare hoogte volumekorting! meer info € 83,00 incl.btw
DSB regenwatertank/septic ovaal 4.000L Standaard regenwater/septische put meer info € 1.720,00 incl.btw
MIDNIGHT BLACK 60/90 - big bag - per 500kg Voor sierperk en steenkorf volumekorting! meer info € 73,52 incl.btw
NERO BASALT 8/11 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf volumekorting! meer info € 79,50 incl.btw
Koramic koraflex PLUS 5m - 300mm zwart Loodvervanger (glad) voor dankaansluitingen meer info € 138,39 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 12,5mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 20,64 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 11mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 19,86 incl.btw
Schluter RONDEC-PRO 2,5m 12,5mm grafietzwart Afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 11,17 incl.btw
Zijafvoer voor ACO Euroline 60 Galva rooster Eindplaat met uitloop voor Euroline 60 Galva rooster meer info € 13,19 incl.btw
Gratis verzending Kip 3818-55 stucatape PVC wit geribbeld 50mmx33m Bescherming van gladde ondergronden tot 3 weken meer info € 6,86 incl.btw
Tegelkruisjes 2,5mm - 200 stuks Voor een constante voegbreedte - lengte 2,3cm meer info € 2,13 incl.btw
AZZURRO tegel keramisch 80x80x2 (doos 0,64m²) Volkeramische buitentegel dikte 2cm volumekorting! meer info € 21,48 incl.btw € 33,56 /m²
METIGLA n°1 Sluitstuk - RAL9005 zwart mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°1 (zie installatiegids) meer info € 5,46 incl.btw
Unilin uTHERM PREMIUM Floor LE 12cm/Rd6.00 (pak 2,88m²) Vloerisolatieplaat met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 176,57 incl.btw € 61,31 /m²
Gratis verzending Betonstraatklinker 22x11x5 grijs (pallet 13,66m²) Rechthoekige betonstraatstenen voor terras/tuinpad volumekorting! meer info € 340,00 incl.btw € 24,89 /m²
Zig-Zag afstandshouder metaal 2m - H120mm - pak van 25 Afstandshouder voor betonnetten meer info € 44,56 incl.btw
Gratis verzending Grasdal beton 60x40x12cm (pallet 6,72m²) Dal in beton voor grasperk of fijn grind; zware belasting volumekorting! meer info € 315,00 incl.btw € 46,87 /m²
Mapei Ultracolor Plus 5KG Zijde nr134 Waterafstotende cementvoegmortel voor voegen tot 20mm meer info € 22,30 incl.btw
Gratis verzending PVC buis/opzetstuk grijs GEMOFT diam.400 - 50cm Gemofte gladde PVC buis meer info € 103,46 incl.btw
1 review BossCover 6" CoverStrip 15,2cm x 7,62m Voor het bedekken en afdichten van naden volumekorting! meer info € 129,95 incl.btw
1 review JACKODUR XPS KF 300 GE gewafeld 3cm/Rd0.85 (pak 10,5m²) Harde pleister- en tegelbare isolatieplaat volumekorting! meer info € 85,34 incl.btw € 8,13 /m²
JACKODUR XPS KF 300 NF tand&groef 3cm/Rd0.85 (pak 21m²) Vochtbestendige plaat voor ondergrondse muurisolatie volumekorting! meer info € 162,89 incl.btw € 7,76 /m²
Levelit clips (H15-25mm) dikte 2mm - pak van 100 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 25mm dik - voeg 2mm volumekorting! meer info € 17,15 incl.btw
CANADIAN SLATE PLUM 30/60 - big bag - per 500kg Ideaal als vervanger van schors tussen planten volumekorting! meer info € 137,25 incl.btw
Kimblok C4 L60xB14xH25cm-pallet 64 stuks Cellenbetonblok aansluiting muur/vloer (koudebrug) - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 337,48 incl.btw € 5,27 /stuk
Ravatherm XPS plaat sponning 14cm/Rd4.25 (125x60cm - 0,75m²) Vochtbestendige isolatieplaat voor o.a. ondergrondse muren en omgekeerd dak volumekorting! meer info € 41,69 incl.btw € 55,58 /m²
Koramic koraflex 5m - 450mm zwart Loodvervanger voor diverse dankaansluitingen meer info € 137,63 incl.btw
Koramic koraflex 5m - 320mm zwart Loodvervanger voor diverse dankaansluitingen meer info € 98,03 incl.btw
YELLOW SUN 11/22 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf meer info € 83,60 incl.btw
Schluter SCHIENE-A 2,5m 6mm aluminium Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 11,62 incl.btw
Compaktuna Imperplast ECO 5 liter Kleurloze bescherming voor buitenmuren en gevels meer info € 55,55 incl.btw
Gratis verzending Truweel Jung J674170 vloerder Afm. blad: L 170 x B 120mm meer info € 40,46 incl.btw
Mapei Keraflex 5KG wit Hoogwaardige glijvaste cementlijm, geschikt voor natuursteen meer info € 9,75 incl.btw
Bouwdepot clips (H3-13mm) dikte 2mm - pak van 250 Bouwdepot nivelleerclips voor tegels tot 13mm dik - voeg 2mm volumekorting! meer info € 19,95 incl.btw
Mapei Keraflex S1 25KG grijs Glijvaste, vervormbare cementlijm volumekorting! meer info € 29,77 incl.btw
METIGLA n°13 Afvoerhechting - RAL7016 antraciet glanzend Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°13 (zie installatiegids) meer info € 4,62 incl.btw
Betonnen eindpaal met gleuf 240x3,5cm Betonnen paal met gleuf 300cm - eindpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 36,35 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling WAAL 20x5x6 herfst (pallet 9,36m²) Mooi licht verouderde betonklinker; waalformaat volumekorting! meer info € 380,00 incl.btw € 40,60 /m²
Draadaansluitingsprofiel 125cm zwart Voor het bevestigen van harmonicadraad RAL9005 aan een muur meer info € 23,20 incl.btw
BossCover 6" Flashing tape 15.2cm x 6,10m Vormfolie voor het afdichten van systeemdetails meer info € 106,27 incl.btw
Omnifill 142 5KG Grey Waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm volumekorting! meer info € 12,67 incl.btw
DS infiltratiekrat geotextiel 800L rij Kant-en-klare infiltratiekratten voorverpakt met geotextiel volumekorting! meer info € 470,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 60x130-H280cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 276,00 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 4,5mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 16,14 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 20mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 27,38 incl.btw
Gratis verzending Kip 384-24 folie + kleefband 240cmx18m Afplakken en maskeren van grote oppervlakken meer info € 15,28 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR BM 12cm/Rd5.00 (pak 2,88m²) Dakisolatieplaten met gemineraliseerd en gebitumineerd glasvlies volumekorting! meer info € 134,41 incl.btw € 46,67 /m²
Omnicol STABICOL TP4 All 18KG Kant-en-klare tegellijm voor vloer en wandtegels volumekorting! meer info € 75,55 incl.btw
JACKODUR XPS KF 300 GL rechte rand 16cm/Rd4.55 (pak 2,25m²) Harde vochtbestendige vloerisolatie volumekorting! meer info € 106,31 incl.btw € 47,25 /m²
Pepperino Dark (G654) anzano boord 60x30x3/5cm (per stuk) Gevlamde en geborstelde granieten zwembadboord meer info € 33,59 incl.btw
Gratis verzending Kandla Color Mix 14x14x 3-5cm (kist 14,77m²) Natuurruwe zandsteen plavuis, zijvlakken handgekapt - PER KIST volumekorting! meer info € 517,95 incl.btw € 35,07 /m²
Gratis verzending 1 review Verimpex Econotapis Vilt mat op maat Vuil- en vochtopname aan ingangszones, 14mm of 20mm hoog, op maat meer info
Compaktuna CLEANER AC 950ml Zeer krachtige cementsluierverwijderaar en reiniger meer info € 14,15 incl.btw
Combi tussenpaal diam.60mmx142cm groen Tussenpaal voor betonplaten incl. paal RAL9005 voor draad 150cm meer info € 43,45 incl.btw
Mapei Fugolastic 5KG Polymeer additief voor Keracolor producten in vochtige ruimtes meer info € 24,67 incl.btw
ACO Euroline 60 INOX lengtestaafrooster Rooster uit inox, 5,8cm hoog volumekorting! meer info € 154,84 incl.btw
FAKRO LXL-I onzichtbare inbouwomlijsting 86x140cm Inpleisterbare omlijsting voor Fakro zoldertrap meer info € 106,00 incl.btw
Unilin uTHERM Sarking K 14cm/Rd6.35 (pak 8,64m²) Isolatieplaat voor hellend dak en sarking volumekorting! meer info € 285,44 incl.btw € 33,04 /m²
JACKODUR XPS Plus 300 GE gewafeld 6cm/Rd2.20 (pak 5,25m²) XPS isolatie met verhoogde isolatiewaarde voor pleisterwerken meer info € 137,73 incl.btw € 26,24 /m²
Exelgreen Campus 25mm breedte 4m - lengte per 10cm Hoogwaardige gras-imitatie voor plaatsing op terras/ in de tuin meer info € 6,38 incl.btw € 15,94 /m²
1 review Exelgreen Real C 3D 50mm breedte 2m - lengte per 10cm Perfecte gras-imitatie voor plaatsing in de tuin meer info € 6,59 incl.btw € 32,97 /m²
JACKODUR XPS KF 300 GE gewafeld 4cm/Rd1.15 (pak 7,5m²) Harde pleister- en tegelbare isolatieplaat volumekorting! meer info € 81,46 incl.btw € 10,86 /m²
Levelit clips (H15-25mm) dikte 2mm - pak van 250 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 25mm dik - voeg 2mm volumekorting! meer info € 40,73 incl.btw
1 review Aardingskabel dikte 35mm² - lengte 60m Aardingslus 60 lopende meter meer info € 241,85 incl.btw € 4,03 /m
Extra ophoging voor DSB/DS Premium regenwatertank/septic Ophoogstuk 50cm voor DSB-serie en DS Premium meer info € 224,00 incl.btw
CARRARA SPLIT 8/12 - big bag - per 500kg Gekend Italiaanse marmer voor oprit, paden, parking, sierperk volumekorting! meer info € 137,25 incl.btw
1 review MORANE GRIND ROND 4/16 - big bag - per 500kg Bovenrijn grind grof voor sierperk en ballastlaag platte daken volumekorting! meer info € 95,53 incl.btw
MARKIES 6/14 - big bag - per 500kg Grijs-beige - Franse dolomiet volumekorting! meer info € 80,10 incl.btw
Rockwool RockSono Base 17cm/Rd4.55 (pallet 43,2m²) Zeer harde rotswol isolatieplaat λ0,037 volumekorting! meer info € 1.187,09 incl.btw € 27,48 /m²
FAKRO LXH 75/13 handgreep voor zoldertrap Rode metalen handgreep voor kaslengte > 100 cm meer info € 48,85 incl.btw
1 review Unilin renoTHERM schroef 12cm (doos van 250 stuks) Schroeven voor renoTHERM platen meer info € 40,62 incl.btw
Gratis verzending Kip 307-48 masking tape blauw 48mmx50m Afdekken van kwetsbare ondergronden buiten meer info € 14,23 incl.btw
Gratis verzending Spouwhaak-draad 260mm LHS (doos van pak 500 stuks) Spouwanker met schroefdraad volumekorting! meer info € 103,87 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR BM 10cm/Rd3.80 (pak 3,6m²) Dakisolatieplaten met gemineraliseerd en gebitumineerd glasvlies volumekorting! meer info € 147,67 incl.btw € 41,02 /m²
METIGLA n°3 Gootverbinding - RAL9005 zwart mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°3 (zie installatiegids) meer info € 5,75 incl.btw
Betonnen tussenpaal met gleuf 280x3,5cm Betonnen paal met gleuf 360cm - tussenpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 42,10 incl.btw
Gratis verzending TEC7 WP7-101 Universeel Dakdicht 310ml Vloeibaar dichtingsmembraan voor EPDM daken en metalen dakmaterialen volumekorting! meer info € 14,82 incl.btw
Gratis verzending Deksel PVC dia.500 grijs Afsluitdeksel voor over pvc buizen/opzetstukken diam.500mm meer info € 101,72 incl.btw
Uniceramica Travertine Beige keramisch 60x60x2 (doos 0,72m²) Volkeramische buitentegel dikte 2cm volumekorting! meer info € 26,86 incl.btw € 37,31 /m²
Compaktuna Micropol A.E.A. 5L Transparant Luchttoevoerend en betere verwerkbaarheid van mortel/beton meer info € 10,99 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 15x15x6 muisgrijs (pallet 11,7m²) Mooi licht verouderde betonklinker volumekorting! meer info € 352,00 incl.btw € 30,09 /m²
Rectavit zeefhuls voor chimfix 85x15mm (pak van 5 stuks) Injectiehuls voor chemische verankering in holle ondergronden meer info € 3,79 incl.btw
Gratis verzending Aanzuigfilterset met terugstroombeveiliging 1" - 2m Aanzuigfilter met terugstroombeveiliging + aanzuigslang 2m meer info € 104,00 incl.btw
FAKRO GREENVIEW tuimeldakvenster PTP-V P20 ABMX 78x98 Kiepraam, profiel in wit PVC, 2-lagig glas meer info € 474,00 incl.btw
BOVENRIJN 16/32R - big bag - per 500kg Dakgrind of grove riviergrind volumekorting! meer info € 96,13 incl.btw
1 review BossCover Spraybond Plus 19KG BossCover EPDM spuitlijm (drukvat) volumekorting! meer info € 301,00 incl.btw
Levelit kit set 100 clips 2mm + 100 spieën + tang Nivelleer systeem voor tegels tot 12mm - voeg 2mm meer info € 61,50 incl.btw
Levelit clips (H6-12mm) dikte 3mm - pak van 250 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 12mm dik - voeg 3mm volumekorting! meer info € 41,48 incl.btw
MIGNONETTE GRIJS 4/8 - big bag - per 500kg Siergrind met een ronde vorm volumekorting! meer info € 169,37 incl.btw
BLACK PEARL 8/16R - big bag - per 500kg Zwart-grijze ronde grind Mignonette volumekorting! meer info € 139,09 incl.btw
Gratis verzending Tegeldrager vierkant 10mm (pak 100 stuks) Deelbare tegeldrager meer info € 153,17 incl.btw
1 review Rockwool RockFloor Base 4cm/Rd1.10 (pallet 120m²) Harde stijve rotswol isolatieplaat λ0,035 volumekorting! meer info € 2.549,39 incl.btw € 21,24 /m²
FAKRO zoldertrap LTK Energy 70x100-H280cm 4-delige houten geïsoleerde trap (U=0.68) meer info € 413,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWL Extra 70x120-H280cm 3-delige opvouwbare houten trap met gasdrukveer meer info € 393,00 incl.btw
Schluter RENO-T A 2,5m 25mm aluminium T-vormig profiel voor naplaatsing volumekorting! meer info € 11,69 incl.btw
Gratis verzending Isolfix isolatieplug SB NT 10x160x300mm (doos van 250 stuks) Bevestiging isolatie 10cm + luchtspouw 7-9cm volumekorting! meer info € 119,64 incl.btw € 0,54 /stuk
Putdeksel gietijzer nodulair B125 100x100 Hydraulisch deksel (belastingsklasse B125) meer info € 306,95 incl.btw
Compaktuna Joint HY 20KG Cementgrijs Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 31,11 incl.btw
Gratis verzending Kip 326-38 duct tape top zilver 38mmx50m Geschikt voor op ruwe ondergronden - extra sterk meer info € 16,64 incl.btw
Tegelkruisjes lang 3mm - 250 stuks Voor een constante voegbreedte - lengte 2,5cm meer info € 3,61 incl.btw
METIGLA n°6 Wandhaak - Alu Zink metaalkleur (ral 9006) Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°6 (zie installatiegids) meer info € 3,60 incl.btw
Gratis verzending Klinker waterdoorlaatbaar 20x6.5x8 arduinblauw (pallet 7,49m²) Waterpasserende klinker waalformaat; ongetrommeld volumekorting! meer info € 379,00 incl.btw € 50,60 /m²
Scharnierset voor enkele tuinpoort met palen diam.60mm Scharnieren voor een enkele tuinpoort meer info € 14,16 incl.btw
Frans Kastanjehek 10mx150cm (afstand 4.5-5cm) Hekwerk in kastanje, afstand latjes 4,5 à 5 cm meer info € 228,40 incl.btw
Combi tussenpaal diam.60mmx117cm zwart Tussenpaal voor betonplaten incl. paal RAL9005 voor draad 125cm meer info € 42,68 incl.btw
Betonvoet EIND-paal met gleuf 40cm + gat 55mm Betonvoet eindpaal voor betonplaten 32mm en palen 48mm meer info € 15,06 incl.btw
Harmonicagaas 2.00m x 25m 50/50 x 3.1mm zwart Draadafsluiting met maaswijdte 50x50mm RAL9005 meer info € 199,41 incl.btw
1 review Klokput PVC 15x15 donkergrijs Klokputje in PVC voor een afvoerbuis 50mm meer info € 24,02 incl.btw
Sifonput dubbel diam.250 - aansluiting 5x110/1x160 Sifonput + toezichtsput hoogte 50cm - 5 ingangen / 1 uitgang meer info € 133,71 incl.btw
MALMO 4/8R - big bag - per 500kg Mignonette grijs- midden grijs grind volumekorting! meer info € 117,91 incl.btw
BOVENRIJN 8/16R - big bag - per 500kg Rolgrind of riviergrind-spramex volumekorting! meer info € 95,53 incl.btw
Perinsul HL L45xH5xB14cm - pak 23 stuks - 10,35lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 333,50 incl.btw € 32,22 /lm
Omnifill 142 15KG Natural Grey Waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm meer info € 26,45 incl.btw
GLETSJER WHITE 5/8 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf volumekorting! meer info € 102,40 incl.btw
1 review Cellenbetonblok C4 L60xB7xH25cm-pallet 136 stuks Snelbouw muurblokken in cellenbeton - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 366,79 incl.btw € 2,70 /stuk
Kandla Ochre 14x14x 5-7cm (kist 10,67m²) Natuurruwe zandsteen plavuis, zijvlakken handgekapt - PER KIST volumekorting! meer info € 571,52 incl.btw € 53,56 /m²
Unilin renoTHERM schroef 16cm (doos van 100 stuks) Schroeven voor renoTHERM platen meer info € 50,61 incl.btw
Schluter SCHIENE-M 1,0m 8mm messing Beschermen en verfraaien van buitenranden meer info € 12,86 incl.btw