Schluter JOLLY-AC 2,5m 10mm zuiver wit Kleurgecoat plat afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 24,05 incl.btw
Compaktuna Joint HY 20KG Manhattan Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 31,11 incl.btw
Groendak basis/opbouwelement L30xB30xH5cm basis/opbouwelement voor creatie controleput groendak (EXCLUSIEF DEKSEL) meer info € 42,95 incl.btw
Rockwool Rockfit Premium 4cm/Rd1.20 (pak 6,4m²) Hoog isolerende waterafstotende plaat λ0,033 volumekorting! meer info € 84,87 incl.btw € 13,26 /m²
ACO Euroline 60 Antraciet rooster + uitloop Rooster in gecoat staal, 6cm hoog + afloop meer info € 77,03 incl.btw
Gratis verzending Colbloc betonblok 30x14x20 (LxBxH cm) - pallet 72 stuks Lijmblok in beton voor PU-verlijming volumekorting! meer info € 240,00 incl.btw € 3,33 /stuk
Putdeksel aluminium dubbel 80x80 Putdeksel met extra bodem tegen geurhinder meer info € 271,85 incl.btw
Gratis verzending Klinker cilinder getrommeld 15x15x4 grijs-zwart (pallet 14,18m²) Rustieke betonklinker voor terras & paden volumekorting! meer info € 377,00 incl.btw € 26,59 /m²
Gratis verzending Klinker ongetrommeld zonder velling 20x20x6 grijs (pallet 12,48m²) Strakke betonklinker zonder vellingkant; groot formaat volumekorting! meer info € 360,00 incl.btw € 28,85 /m²
VentiCAP verluchtingsrooster diam.200 + kader 24,5x24,5 voor PVC verluchtingsbuis diam.200mm + kader meer info € 94,13 incl.btw
Mapei Eco Prim T PLUS 5KG Universele primer voor betere hechting van egalisatielagen meer info € 59,94 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-AT RAL7016 Thermo voor pannen 114x118 Extra isolerend gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 161,00 incl.btw
SPRAMEX 8/16 - big bag - per 500kg Voor sierperk, grindkorf, rond drainaige, aanmaak betonmortel volumekorting! meer info € 95,53 incl.btw
FAKRO molenaarstrap MSP-CC Pivot - zwart dubbel gelakt Pivoterende trap (incl. leuning) zwart 2x afgelakt meer info € 636,00 incl.btw
Zijafvoer voor ACO Euroline 100 VORONOÏ Gietijzer rooster Eindplaat met uitloop meer info € 28,96 incl.btw
Wisy WE 0306 filterinzetstuk grove filtering 0.44mm Voor Wisy cycloonfilter WFF100 meer info € 338,00 incl.btw
Gratis verzending Hevadex Mask-Off 4KG Beschermfolie aan te brengen met verfborstel meer info € 59,95 incl.btw
Gratis verzending 2 reviews EPDM strook dikte 1,0mm L30,48xB0,2m EPDM waterkerende folie, extra dik tegen puntlastperforatie - 20cm meer info € 71,49 incl.btw € 2,35 /lm
CARRARA BIANCO 25/40 R - big bag - per 500kg Italiaanse Witte Carrara keien volumekorting! meer info € 154,21 incl.btw
1 review Kimblok C4 L60xB15xH20cm-pallet 80 stuks Cellenbetonblok aansluiting muur/vloer (koudebrug) - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 454,58 incl.btw € 5,68 /stuk
SikaCem Color Zwart 700gr Pigmenteren van mortel, kalk en plaaster volumekorting! meer info € 18,08 incl.btw
Koramic koraflex 5m - 450mm rood Loodvervanger voor diverse dankaansluitingen meer info € 137,63 incl.btw
Schluter SCHIENE-A 2,5m 20mm aluminium Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 16,47 incl.btw
Schluter DITRA-DRAIN8 ontkoppelingsmat 12,5x1m Passieve hechtende drainagemat voor buiten volumekorting! meer info € 261,23 incl.btw € 20,90 /
Gratis verzending 1 review Kip 333-55 folie + kleefband 55cmx20m Afplakken van grote oppervlakken (tot 3 weken) meer info € 7,95 incl.btw
Gratis verzending Kip 333-11 folie + kleefband 110cmx20m Afplakken van grote oppervlakken (tot 3 weken) meer info € 8,89 incl.btw
Gratis verzending Plakijzer Jung J833280 Belgisch 280x80mm Plakijzer Belgisch J833280 meer info € 54,69 incl.btw
Gratis verzending Stootvoeger Jung J749008 - 8mm Lengte 10cm - breedte 8mm meer info € 20,88 incl.btw
Tegeldeksel Yucon T.06 6cm 50x50 (+ keybag ONE) Met dubbele rubberen dichting en wapeningsnet meer info € 137,94 incl.btw
Unilin uTHERM roof L afschot 15mm 7,5-9cm/Rd3.75 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 1,5cm per plaat meer info € 89,16 incl.btw € 61,92 /m²
Bouwdepot clips (H12-22mm) dikte 3mm - pak van 250 Bouwdepot nivelleerclips voor tegels tot 22mm dik - voeg 3mm volumekorting! meer info € 26,95 incl.btw
Gratis verzending Isolatieplug + nagel in kunststof 90mm (doos van 250 stuks) Plug + kunststof pen voor isolatie tot 65mm* meer info € 51,08 incl.btw € 0,19 /stuk
Betonnen eindpaal met gleuf 220x3,5cm Betonnen paal met gleuf 278cm - eindpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 35,26 incl.btw
Betonnen eindpaal met gleuf 200x3,5cm Betonnen paal met gleuf 258cm - eindpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 34,18 incl.btw
Klinkerdeksel Quicklift 11cm 50x50 In aluminium, extra hoog, met neoprene dichting en wapeningsnet meer info € 129,00 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 20x20x6 grijs-zwart (pallet 12,48m²) Mooi licht verouderde betonklinker; groot formaat volumekorting! meer info € 382,00 incl.btw € 30,61 /m²
Gratis verzending DS Opzetstuk voor staalnameput diam.315 Opzetstuk voor staalafnameput, 100cm meer info € 81,00 incl.btw
Levelit levelling spieën - pak van 500 Spieën voor Levelit nivelleer systeem (herbruikbaar) volumekorting! meer info € 103,99 incl.btw
Sifonput diam.315 - aansluiting 1x125/1x125 Sifonput hoogte 50cm - 1 ingang / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 70,42 incl.btw
Gratis verzending PVC buis/opzetstuk grijs GEMOFT diam.250 - 100cm Gemofte gladde PVC buis meer info € 80,47 incl.btw
Gratis verzending Rustige inloop Slim Rain 110/125 Verhindert het omwoelen van bezinksel in de waterput meer info € 51,00 incl.btw
Gratis verzending Terugslagklep OTTIMA TSK PREMIUM diam.110 Premium vergrendelbare terugslagklep meer info € 116,00 incl.btw
Gratis verzending Aanzuigfilterset zonder terugstroombeveiliging 1" - 0,75m Aanzuigfilter + aanzuigslang 0,75m meer info € 79,90 incl.btw
Perinsul HL L45xH10xB14cm - pak 10 stuks - 4,5lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 209,50 incl.btw € 46,56 /lm
1 review VABOR kruiwagen RS802-AKG 90 liter inhoud, stalen velg, volle band, extra versterkt meer info € 234,00 incl.btw
Telescopische schacht voor RH tanks (incl. motage) Telescopisch ophoogstuk voor RH-serie meer info € 319,00 incl.btw
IRIDE 4/12 - big bag - per 500kg Wit-grijs-licht geel gemengd volumekorting! meer info € 123,36 incl.btw
1 review Kimblok C4 L60xB10xH20cm-pallet 120 stuks Cellenbetonblok aansluiting muur/vloer (koudebrug) - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 388,37 incl.btw € 3,24 /stuk
Sikaflex-112 Crystal Clear 290ml Voegkit en elastische lijm volumekorting! meer info € 16,60 incl.btw
Rockwool Rockfit Premium 15cm/Rd4.50 (pak 2,4m²) Hoog isolerende waterafstotende plaat λ0,033 volumekorting! meer info € 119,33 incl.btw € 49,72 /m²
Rockwool RockSono Base NEXT 14cm/Rd3.75 (pallet 46,08m²) Zeer harde rotswol isolatieplaat λ0,037 volumekorting! meer info € 1.042,66 incl.btw € 22,63 /m²
Vinh Blue Oude kassei 20x20x2,5cm (kist 14,4m²) Geschuurde kalksteen kassei volumekorting! meer info € 485,45 incl.btw € 33,71 /m²
Gratis verzending Inspectieluik 500x500 gipsplaat 12.5mm schroefloos Voorzien van groene gyproc zonder schroeven meer info € 105,65 incl.btw
Unilin uTHERM roof L afschot 15mm 6-7,5cm/Rd3.05 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 1,5cm per plaat meer info € 75,95 incl.btw € 52,74 /m²
Gratis verzending Devacontrol met inox regenwaterfilter inline regenwaterfilter, voor dakopp. tot 250m² meer info € 188,00 incl.btw
Eindkap diam.48mm (zonder beugel) zwart Voor een steunpaal van 48mm te bevestigen aan een verticale paal RAL9005 meer info € 5,49 incl.btw
Gratis verzending Betonstraatklinker 22x11x5 zwart (pallet 13,66m²) Rechthoekige betonstraatstenen voor terras/tuinpad volumekorting! meer info € 352,00 incl.btw € 25,77 /m²
Exelgreen Stadium 40mm breedte 3m - lengte per 10cm Budget gras-imitatie voor plaatsing op een balkon/terras meer info € 4,79 incl.btw € 15,96 /m²
Gratis verzending Klinker waterdoorlaatbaar 22x11x10 grijs (pallet 6,44m²) IDRO waterpasserende straatklinker; zware belasting volumekorting! meer info € 304,00 incl.btw € 47,20 /m²
Klinkerdeksel Quicklift 11cm 70x70 In aluminium, extra hoog, met neoprene dichting en wapeningsnet meer info € 186,00 incl.btw
Gratis verzending Klinker ongetrommeld 20x20x6 grijs (pallet 12,48m²) Strakke betonklinker met vellingkant; groot formaat volumekorting! meer info € 382,00 incl.btw € 30,61 /m²
Gratis verzending 1 review FUTECH MC3D kruislijnlaser BRAVE Groen case set 3D kruislijnlaser met 1 groene horizontale en 2 verticale lijnen rondom meer info € 349,69 incl.btw
PLS DRYFIX 10N 50x18.8x24.9 (LxBxH cm) - pallet 48 stuks Snelbouwsteen voor PU-verlijming (INCL. LIJM!) - afname per pallet volumekorting! meer info € 273,44 incl.btw € 5,70 /stuk
Ploegsteert Stalton latei B14xH6xL130cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 16,86 incl.btw
Gratis verzending Rainsaver Regenwaterton 1.000L groen Bovengronds design regenwaterton met kraan meer info € 470,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 051 verduistergordijn 114x118 Verduisteringsgordijn donkerblauw voor Fakro tuimelvenster meer info € 130,00 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-A RAL7016 voor pannen 134x98 Standaard gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 125,00 incl.btw
KIFT rijngrind 4/8 - big bag - per 500kg Fijne rijnkiezel voor o.a. rond drainage volumekorting! meer info € 74,96 incl.btw
1 review DS 5776 compact filter beton set Horizontale in-tank regenwaterfilter voor betonnen regenwaterputten meer info € 456,00 incl.btw
1 review Polyglass Polyprimer 5L Primer vóór het aanbrengen van bitumen membranen meer info € 39,75 incl.btw
Perinsul HL L45xH10xB19cm - pak 7 stuks - 3,15lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 195,65 incl.btw € 62,11 /lm
1 review VABOR kruiwagen RF802-PA 90 liter inhoud, PP velg, met slijtschoentjes en baksteunen meer info € 156,00 incl.btw
HAUTE MARNE 4/14R - big bag - per 500kg Mignonette - beige bruine grind grover volumekorting! meer info € 85,24 incl.btw
ARUBA 3/6 - big bag - per 500kg Superwit dolomiet marmer split volumekorting! meer info € 151,79 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus ALICANTE PARCEL Belgisch arduinen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 819,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus MADRID MODERN PARCEL Belgisch arduinen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 689,00 incl.btw
Berdy Vloerzeep Topbril 1L Natuurzeep op basis van lijnzaadolie voor natuursteen meer info € 12,15 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 60x120-H280cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 264,00 incl.btw
Asian Blue tegel 40x40x2cm (kist 16m²) Donkergeschuurde kalksteen tegel volumekorting! meer info € 668,09 incl.btw € 41,76 /m²
Asian Blue Oude kassei 20x5x5cm (kist 7,2m²) Getrommelde kalksteen kassei (Waaltjes) volumekorting! meer info € 453,42 incl.btw € 62,98 /m²
Schluter QUADEC-AE 2,5m 11mm alu mat Aluminium rechthoekig hoekprofiel volumekorting! meer info € 25,16 incl.btw
Compaktuna Joint HY 20KG Wit Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 34,00 incl.btw
Rockwool Rockfit Premium 2cm/Rd0.60 (pallet 288m²) Hoog isolerende waterafstotende plaat λ0,033 meer info € 1.659,74 incl.btw € 5,76 /m²
Gratis verzending Kip 339-70 tape PP bruin 50mmx66m Verpakkingstape in PP bruin meer info € 6,36 incl.btw
Gratis verzending Kip 339-10 tape PVC transparant 50mmx66m Verpakkingstape in PVC transparant meer info € 10,16 incl.btw
Gratis verzending Slaglijnpoeder 227gr blauw Poeder voor gebruik met de slaglijnmolen meer info € 6,18 incl.btw
Tegeldeksel Yucon Premium 3.07 7cm 80x80 100% roest- en klemvrij magnetisch tiltsysteem! meer info € 218,00 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR BM 6cm/Rd2.20 (pak 5,76m²) Dakisolatieplaten met gemineraliseerd en gebitumineerd glasvlies volumekorting! meer info € 150,23 incl.btw € 26,08 /m²
Zijafvoer voor ACO Euroline 60 Antraciet rooster Eindplaat met uitloop voor Euroline 60 Antraciet rooster meer info € 13,19 incl.btw
Betonnen tussenpaal met gleuf 160x3,5cm Betonnen paal met gleuf 211cm - tussenpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 22,36 incl.btw
Gratis verzending Klinker waterdoorlaatbaar 20x6.5x8 zwart inline (pallet 7,49m²) Waterpasserende klinker waalformaat; licht getrommeld volumekorting! meer info € 362,00 incl.btw € 48,33 /m²
Gratis verzending Kip 363-36 STUCCO tape geel 36mmx50m Hoogwaardige masking tape voor stukadoor meer info € 8,23 incl.btw
Mapei Mapethene LT 1,5mm 1x15m Zelfklevend bitumineuze waterdichtingsmembraan volumekorting! meer info € 208,30 incl.btw
METIGLA n°16 Afvoervoet 60° - RAL9005 zwart glanzend Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°16 (zie installatiegids) meer info € 7,51 incl.btw
METIGLA n°10 Tussenpijp 1m - RAL9005 zwart glanzend Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°10 (zie installatiegids) meer info € 9,57 incl.btw
Groendak beschermdoek 300gr/m² 0.5 mm - 2m² Beschermdoek voor sedums per 2m² meer info € 0,00 incl.btw
ACO Euroline 60 VORONOÏ Gietijzer rooster Design rooster voor zware belasting, 6,2cm hoog volumekorting! meer info € 99,75 incl.btw
Combi tussenpaal diam.60mmx175cm groen Tussenpaal voor betonplaten incl. paal RAL6005 voor draad 180cm meer info € 47,31 incl.btw
Harmonicagaas 1.80m x 25m 50/50 x 3.1mm groen Draadafsluiting met maaswijdte 50x50mm RAL6005 meer info € 177,48 incl.btw
ACO Europoint designrooster Voronoï Europoint designrooster beslastingsklasse B125kN meer info € 64,23 incl.btw
Stopprofiel GALSTOP 6mmx3m Eindprofiel uit aluzink voor binnenbepleistering meer info € 8,77 incl.btw
1 review ACO Multidrain MD 100 Gietijzer rooster Rooster voor zware belasting, 15cm hoog volumekorting! meer info € 142,49 incl.btw
FAKRO ARF NL I 265 verduistergordijn 134x98 Verduisteringsgordijn antraciet voor Fakro tuimelvenster meer info € 139,00 incl.btw
FAKRO muggengaas AMS/A geanodiseerd 114x200 Muggengaas voor Fakro tuimelvenster, bovenkast/zijgeleiders geanodiseerd meer info € 202,00 incl.btw
FAKRO GREENVIEW tuimeldakvenster FTW-V P20 AWMX 78x98 Kiepraam, hout met witte acryl-lak, 2-lagig glas meer info € 498,00 incl.btw
BossCover 6" Flashing tape 15.2cm x 15,24m Vormfolie voor het afdichten van systeemdetails meer info € 259,00 incl.btw
Rockwool RockTect Floor Strip 1m - B10cm (pak van 48 stuks) Akoestische onderbreking zwevende vloer meer info € 141,69 incl.btw
STEENROOS PAARS 30/60 - big bag - per 500kg Bodembedekker van gebroken leisteen volumekorting! meer info € 153,61 incl.btw
Gratis verzending Isolfix inslagpijpje slaganker SB NT-L Voor inslaan van Isolfix SB NT-L inslagspouwhaak meer info € 28,74 incl.btw
LYSIET 2/5 - big bag - per 500kg Wit-grijze eruptieve hardsteen volumekorting! meer info € 88,87 incl.btw
Asian Blue Oude kassei 20x20x2,5cm (kist 14,4m²) Getrommelde kalksteen kassei volumekorting! meer info € 527,35 incl.btw € 36,62 /m²
Schluter RONDEC-PRO 2,5m 10mm zuiver wit Afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 11,12 incl.btw
Gratis verzending 1 review Tegel inwasset basic Basis inwasset met 2 reinigingsrollen meer info € 88,92 incl.btw
METIGLA n°13 Afvoerhechting - RAL9005 zwart mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°13 (zie installatiegids) meer info € 4,62 incl.btw
Bovenligger voor H-palen 80/65mmx220cm zwart Afwerking bovenrand houten schuttingen, RAL9005 meer info € 44,27 incl.btw
T-stuk voor bovenbuis 42/60mm groen Doorvoerstuk voor een bovenbuis op paal diam.60mm RAL9005 meer info € 9,91 incl.btw
Klinkerdeksel Quicklift 11cm 60x60 In aluminium, extra hoog, met neoprene dichting en wapeningsnet meer info € 148,00 incl.btw
Beugel diam.76mm groen (incl. schroef en moer) Beugel voor paal diam.76 RAL6005 meer info € 2,01 incl.btw
PORFIER 0/6 - big bag - per 500kg Waterdoorlatende voegsplit en legbed porfier volumekorting! meer info € 68,30 incl.btw
Gratis verzending 3 reviews Mistral 210 onderdakfolie rol 75m² Extra sterke onderdakfolie met een hoge dampdoorlaatbaarheid meer info € 229,00 incl.btw € 3,05 /m²
Levelit kit set 250 clips 3mm + 250 spieën + tang Nivelleer systeem voor tegels tot 12mm - voeg 3mm meer info € 120,00 incl.btw
Gratis verzending EPDM strook dikte 1,0mm L30,48xB0,5m EPDM waterkerende folie, extra dik tegen puntlastperforatie - 50cm meer info € 165,96 incl.btw € 5,44 /lm
Gratis verzending 2 reviews EPDM strook dikte 0,75mm L30xB0,1m EPDM waterkerende folie- breedte 100cm meer info € 27,94 incl.btw € 0,93 /lm
Aardingskabel dikte 35mm² - lengte 70m Aardingslus 70 lopende meter meer info € 282,15 incl.btw € 4,03 /m
Gratis verzending Koramic Fleece PREMIUM onderdakfolie rol 75m² Onderdakfolie voor flauw hellende daken volumekorting! meer info € 636,00 incl.btw € 8,48 /m²
Kimblok C4 L60xB14xH20cm-pallet 80 stuks Cellenbetonblok aansluiting muur/vloer (koudebrug) - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 338,52 incl.btw € 4,23 /stuk
Gratis verzending Vulplaat tegeldrager 2mm (pak 100 stuks) Vulplaat voor vierkante tegeldrager meer info € 40,45 incl.btw
Sika Top-107 Kit (set component A+B) 25KG Grijs Mortel voor waterdichting en bescherming meer info € 158,90 incl.btw
Gratis verzending Kaufmann tegelsnijder Top-Line 63cm - 16mm Voor tegels tot 16mm dikte, 63cm snijlengte meer info € 349,00 incl.btw
Schluter JOLLY-P 2,5m 12,5mm zuiver wit Decoratief profiel voor uitwendige hoeken volumekorting! meer info € 11,42 incl.btw
Schluter BEKOTEC-THERM HRZ beugel (doos van 100 stuks) Bevestigingsbeugel voor BEKOTEC-TERM Ø16mm buizen meer info € 17,82 incl.btw
Klinkerdeksel Yucon Premium 3.10 10cm 60x60 100% roest- en klemvrij magnetisch tiltsysteem! meer info € 179,00 incl.btw
Unilin uTHERM Wall L 9cm/Rd4.05 (pak 3,6m²) Spouwmuur/zolder-isolatie volumekorting! meer info € 65,16 incl.btw € 18,10 /m²
Ursa Walltec 2cm/Rd0.60 (pak 21,06m²) Akoestische isolatieplaat meer info € 98,35 incl.btw € 4,67 /m²
Unilin uTHERM roof L afschot 15mm 10,5-12cm/Rd5.10 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 1,5cm per plaat meer info € 121,58 incl.btw € 84,43 /m²
Compaktuna Silicone GR 310ml Manhattan Afdichtingskit met korrelstructuur volumekorting! meer info € 12,85 incl.btw
Gratis verzending Klinker waterdoorlaatbaar 20x6.5x8 zwart (pallet 7,49m²) Waterpasserende klinker waalformaat; ongetrommeld volumekorting! meer info € 362,00 incl.btw € 48,33 /m²
ACO CleanBox afvoeraansluiting DN100 Afvoeraansluiting voor CleanBox vloerbak meer info € 32,07 incl.btw
LAVA 0/3 - big bag - per 500kg Lava voor egalisatielaag of grondverbeteraar volumekorting! meer info € 109,57 incl.btw
Gratis verzending Buzon PB-C1 tussenstuk (doos 24 stuks) Koppelbus voor samengestelde Buzon PB-vloerdrager meer info € 92,00 incl.btw
OPTIE aansluiting koppeling ø110 ZELFMONTAGE Koppeling regenwaterton (zelf te monteren) meer info € 19,13 incl.btw
Stardrain 65/100 L-stuk alu rooster grijs Rooster in aluminium grijs, 10cm hoog meer info € 31,21 incl.btw
Gratis verzending Klinker ongetrommeld zonder velling 20x20x6 zwart (pallet 12,48m²) Strakke betonklinker zonder vellingkant; groot formaat volumekorting! meer info € 360,00 incl.btw € 28,85 /m²
1 review VentiCAP verluchtingsrooster diam.125 + kader 14,5x14,5 voor PVC verluchtingsbuis diam.125mm + kader meer info € 70,02 incl.btw
Unilin uTHERM Sarking LE PLUS 8cm/Rd3.60 (pak 11,52m²) Isolatieplaat voor hellend dak en sarking inclusief onderdakfolie volumekorting! meer info € 326,36 incl.btw € 28,33 /m²
Perinsul HL L45xH10xB10cm - pak 15 stuks - 6,75lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 274,67 incl.btw € 40,69 /lm
Omnifill WD FLEX R doos 5KG Chestnut Brown Flexibele snelhardende waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm volumekorting! meer info € 26,22 incl.btw
BEACH PEBBLES Flat Grey 50/100 - big bag - per 1500kg Mooie, ronde sierkeien meer info € 707,59 incl.btw