Draadaansluitingsprofiel 205cm zwart Voor het bevestigen van harmonicadraad RAL9005 aan een muur meer info € 32,79 incl.btw
ACO Slimline hoekstuk aluminium rooster grijs Rooster in aluminium grijs, 10cm hoog meer info € 50,75 incl.btw
Sifonput diam.250 - aansluiting 1x125/1x125 Sifonput hoogte 50cm - 1 ingang / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 60,71 incl.btw
1 review JACKODUR XPS KF 300 NF tand&groef 4cm/Rd1.15 (pak 15m²) Vochtbestendige plaat voor ondergrondse muurisolatie volumekorting! meer info € 155,62 incl.btw € 10,37 /m²
Perinsul HL L45xH5xB19cm - pak 14 stuks - 6,3lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 217,00 incl.btw € 34,44 /lm
Levelit clips (H6-12mm) dikte 1.5mm - pak van 500 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 12mm dik - voeg 1.5mm volumekorting! meer info € 65,32 incl.btw
Rockwool RockTect Centitop (rol 100m²) LDPE luchtdicht dampscherm volumekorting! meer info € 251,00 incl.btw € 2,51 /m²
Schluter QUADEC-A/EV buiten-/binnenhoek 90° 10mm alu mat Binnen/buitenhoek voor QUADEC-AE profiel meer info € 11,28 incl.btw
Schluter JOLLY-AC 2,5m 10mm grafietzwart Kleurgecoat plat afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 23,99 incl.btw
Gratis verzending Isolfix isolatieplug SB NT 10x220x320mm (doos van 250 stuks) Bevestiging isolatie 16cm + luchtspouw 3-5cm volumekorting! meer info € 150,44 incl.btw € 0,68 /stuk
Gratis verzending Kip 326-48 duct tape top zilver 48mmx50m Geschikt voor op ruwe ondergronden - extra sterk meer info € 21,39 incl.btw
Gratis verzending Platte voeger Jung J344012 - 12mm Lengte 17cm - breedte 12mm meer info € 16,94 incl.btw
Unilin uTHERM roof B afschot 20mm 3-5cm/Rd1.45 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 2cm per plaat meer info € 64,71 incl.btw € 44,94 /m²
Ursa Walltec 5cm/Rd1.40 (pak 11,34m²) Akoestische isolatieplaat meer info € 73,94 incl.btw € 6,52 /m²
Bouwdepot levelling spieën - pak van 100 Spieën voor Bouwdepot nivelleer systeem (herbruikbaar) volumekorting! meer info € 16,95 incl.btw
Polyglass Spider P SA 2mm F R onderlaag zelfklevend (15x1m) Onderlaag voor APP roofing, zelfklevend volumekorting! meer info € 145,95 incl.btw € 9,73 /m²
Betonvoet TUSSEN-paal met gleuf 80cm + gat 65mm Betonvoet tussenpaal voor betonplaten 32mm en palen 60mm meer info € 25,08 incl.btw
METIGLA n°8 Gootuitloop - RAL9005 zwart glanzend Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°8 (zie installatiegids) meer info € 7,49 incl.btw
Gratis verzending Klinker cilinder getrommeld 15x15x6 herfst (pallet 9,55m²) Rustieke betonklinker volumekorting! meer info € 325,00 incl.btw € 34,03 /m²
Gratis verzending PVC buis/opzetstuk grijs GEMOFT diam.315 - 100cm Gemofte gladde PVC buis meer info € 113,69 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-A RAL7016 voor pannen 114x118 Standaard gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 120,00 incl.btw
JACKODUR XPS Plus 300 SF L-sponning 18cm/Rd6.65 (pak 1,5m²) XPS isolatie met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 145,93 incl.btw € 97,28 /m²
Exelgreen Natura 38mm breedte 4m - lengte per 10cm Perfecte gras-imitatie voor plaatsing op terras/in de tuin meer info € 7,99 incl.btw € 19,97 /m²
Levelit tang voor vloertegels in kunststof Tang voor het levelit nivelleer systeem meer info € 20,00 incl.btw
Drainagebuis PP type 450 wikkel rol 50m - diam.65 Drainagebuis met een polypropyleen omwikkeling meer info € 108,90 incl.btw
Recticel Eurothane Bi-4 5cm/Rd1.90 (pak 7,2m²) Dakisolatieplaat met gebitumineerde glasvliezen volumekorting! meer info € 152,37 incl.btw € 21,16 /m²
1 review Kimblok C4 L60xB19xH20cm-pallet 60 stuks Cellenbetonblok aansluiting muur/vloer (koudebrug) - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 344,29 incl.btw € 5,74 /stuk
Thermoblock R2 Nano/100 L61,5xH10xB14cm - pak 9 stuks Isolerende bouwblok volumekorting! meer info € 190,82 incl.btw
1 review FAKRO molenaarstrap MSU Universal Vaste trap in massief dennenhout meer info € 465,00 incl.btw
Compaktuna Joint HY 5KG Cementgrijs Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 12,11 incl.btw
Klinkerdeksel Quicklift 8cm 80x80 In aluminium met neoprene dichting en wapeningsnet meer info € 149,00 incl.btw
Klinkerdeksel Quicklift 8cm 70x70 In aluminium met neoprene dichting en wapeningsnet meer info € 129,00 incl.btw
Lithofin MURO 1L Cementsluierverwijderaar voor keramiek/natuursteen volumekorting! meer info € 16,50 incl.btw
Schapendraad medium 1.8m x 50m 14/15 draad 3.4x3.0mm Stevige schapendraad meer info € 325,91 incl.btw
Rainsaver Slimdesign regenwaterton 850L Bovengrondse compacte regenwaterton met kraan meer info € 464,00 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B9xH6xL140cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 13,48 incl.btw
HAUTE MARNE 8/14R - big bag - per 500kg Mignonette - beige bruine grind grover volumekorting! meer info € 107,63 incl.btw
Levelit clips (H6-12mm) dikte 2mm - pak van 250 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 12mm dik - voeg 2mm volumekorting! meer info € 32,98 incl.btw
Wisy WFF100 cycloon regenwaterfilter + opzetstuk Zelfreinigende regenwatervoorfilter tot 365m² dakopp., incl. verhoging meer info € 501,00 incl.btw
Gratis verzending 1 review Brievenbus ALLUX 800 S-B PARCEL Metalen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 345,00 incl.btw
2 reviews Berdy P803 cementverwijderaar 5L Verwijderen van cementsluier op keramische tegels meer info € 48,50 incl.btw
ICY BLUE 4/8 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf meer info € 83,84 incl.btw
Lithofin Inox-Clean 200ml Onderhoudsmiddel voor roestvrijstaal volumekorting! meer info € 23,47 incl.btw
1 review Perfect Cover STANDAARD 25x0,65m Zelfklevend afdekmateriaal voor trappen volumekorting! meer info € 30,95 incl.btw
TEC7 X-Tack 290ml grijs Extreem monteren zonder ondersteunen volumekorting! meer info € 15,97 incl.btw
Betonpoer 50cm Antraciet M20-bus - extra breed Extra stevige basis voor een houten steunpaal meer info € 33,49 incl.btw
Gratis verzending Betonstraatklinker 22x11x7 grijs (pallet 10,24m²) Rechthoekige betonstraatstenen voor oprit volumekorting! meer info € 304,00 incl.btw € 29,69 /m²
Paalopstand 60/60 recht groen Prikkeldraadhouder voor vierkante paal 60/60 RAL6005 meer info € 19,31 incl.btw
Gipsplaat FLEXBOARD 3000x900x6,5mm 2xABA/AK Extra fijne gipskartonplaat met 2 afgeschuinde kanten volumekorting! meer info € 41,54 incl.btw € 15,39 /m²
Stardrain 65/100 verticale uitloop Verticale uitloop voor Elegant Drain 65/100 afvoergoten meer info € 6,32 incl.btw
ACO Large 200 Galva maasrooster Verzinkt rooster voor licht verkeer, 14,9cm hoog volumekorting! meer info € 154,00 incl.btw
Rectavit Easy Fix Start2Gun combibox Startersbox met lijmschuim, pistool en cleaner meer info € 53,95 incl.btw
JACKODUR XPS KF 300 NF tand&groef 5cm/Rd1.45 (pak 12m²) Vochtbestendige plaat voor ondergrondse muurisolatie volumekorting! meer info € 155,13 incl.btw € 12,93 /m²
Omnifill 142 15KG Portland Grey Waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm meer info € 26,18 incl.btw
Omnifill WD FLEX R doos 5KG Dusty Grey Flexibele snelhardende waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm volumekorting! meer info € 26,22 incl.btw
SikaCem Color Rood 800gr Pigmenteren van mortel, kalk en plaaster volumekorting! meer info € 16,31 incl.btw
Kandla Grey 20x14x ±2,5cm (kist 20,78m²) Natuurruwe zandsteen plavuis, zijvlakken handgekapt - PER KIST volumekorting! meer info € 625,86 incl.btw € 30,12 /m²
Schluter SCHIENE-M 2,5m 11mm messing Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 34,80 incl.btw
METIGLA n°11 Bocht 60° - RAL9005 zwart mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°11 (zie installatiegids) meer info € 7,96 incl.btw
Waspaalset (voorgeboordepaal 260cm + T-stuk) groen Volledige waspaalset RAL6005 meer info € 59,81 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B14xH6xL180cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 26,90 incl.btw
Mapei Mapesil AC silicone 310ml Vulkaanzand nr149 Zuivere, schimmelbestendige azijnzuurhoudende siliconenkit volumekorting! meer info € 12,05 incl.btw
FAKRO ARF NL I 055 verduistergordijn 114x118 Verduisteringsgordijn grijs voor Fakro tuimelvenster meer info € 136,00 incl.btw
JACKODUR XPS Plus 300 SF L-sponning 12cm/Rd4.40 (pak 2,25m²) XPS isolatie met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 139,14 incl.btw € 61,84 /m²
STEENROOS ZWART 30/60 - big bag - per 500kg Bodembedekker van gebroken leisteen volumekorting! meer info € 156,01 incl.btw
-10% Rockwool RockFit MONO 13cm/Rd3.80 (pallet 38,4m²) Soepele waterafstotende rotswolplaat λ0,035 volumekorting! meer info € 1.107,02 € 996,32 incl.btw € 25,95 /m²
FAKRO MXH-A leuning voor molenaarstrap Trapleuning voor molenaarstrap MSA meer info € 189,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWT 70x140-H280cm 3-delige houten geïsoleerde trap (U=0.51) meer info € 517,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 70x111-H280cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 271,00 incl.btw
1 review FAKRO zoldertrap LWK Komfort 60x100-H280cm 4-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 290,00 incl.btw
Pepperino Dark (G654) tegel 60x60x2cm (kist 18m²) Gevlamde graniettegel volumekorting! meer info € 634,55 incl.btw € 35,25 /m²
Gratis verzending Gipsplaatschroef zwart 3,5x55mm (doos van 1000 stuks) Voor dubbele laag gipsplaten tot 26mm volumekorting! meer info € 35,46 incl.btw
Klinkerdeksel Yucon Pro M.10 10cm 30x30 (+ keybag ONE) In aluminium met EPDM dichting en wapeningsnet meer info € 85,95 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR L 9cm/Rd4.05 (pak 3,6m²) Dakisolatieplaat met dampdicht ALU-laminaat volumekorting! meer info € 64,75 incl.btw € 17,99 /m²
Zijafvoer voor ACO Euroline 100 Antraciet rooster Eindplaat met uitloop voor de Euroline 100 Antraciet rooster meer info € 28,96 incl.btw
Beugel diam.76mm zwart (incl. schroef en moer) Beugel voor paal diam.76mm RAL9005 meer info € 2,01 incl.btw
Baksteen BO Module M90 3G 188x88x88 (LxBxH mm) - pallet 500 stuks Gevelbaksteen rood, 3 gaten (afname per pallet) meer info € 311,27 incl.btw € 0,62 /stuk
Sifonput diam.250 - aansluiting 3x110/1x125 Sifonput hoogte 50cm - 3 ingangen / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 73,00 incl.btw
Unilin uTHERM uniflex 750ml Flexible montagaschuim voor uTHERM sarkingplaten meer info € 15,64 incl.btw
1 review DS huishoudelijke vetafscheider 200L Vetafscheider voor huishoudelijk gebruik meer info € 365,00 incl.btw
JACKODUR XPS KF 500 SF L-sponning 8cm/Rd2.25 (pak 3,75m²) Harde vochtbestendige isolatie met druksterkte 500kN/m² volumekorting! meer info € 134,55 incl.btw € 35,88 /m²
BELGISCH ROOD 60/100 - big bag - per 500kg Marmer met een rustieke roodbruine kleur volumekorting! meer info € 117,67 incl.btw
FLAT PEBBLES BLACK 30/60 - big bag - per 500kg Zwarte platte ronde pebble stone volumekorting! meer info € 207,45 incl.btw
GRAVIER BELGISCH GRIJS 6/14 - big bag - per 500kg Kalksteen voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf meer info € 68,54 incl.btw
FAKRO zoldertrap LMK Greenstep 70x120-H280cm 3-delige opvouwbare metalen komfort-trap meer info € 402,00 incl.btw
Asian Blue tegel 50x50x2,5cm (per stuk) Donkergeschuurde kalksteen tegel meer info € 14,42 incl.btw € 57,69 /m²
Schluter JOLLY-P 2,5m 6mm grafietzwart Decoratief profiel voor uitwendige hoeken volumekorting! meer info € 8,14 incl.btw
Klinkerdeksel Yucon Pro M.10 10cm 70x70 (+ keybag ONE) In aluminium met EPDM dichting en wapeningsnet meer info € 234,95 incl.btw
Klinkerdeksel Quicklift 8cm 50x50 In aluminium met neoprene dichting en wapeningsnet meer info € 89,00 incl.btw
METIGLA n°3 Gootverbinding - RAL7016 antraciet glanzend Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°3 (zie installatiegids) meer info € 5,75 incl.btw
Gratis verzending Kip 3845-72 alu-tape 72mmx50m Aluminium tape met verhoogde kleefkracht meer info € 24,50 incl.btw
Paalopstand 60/60 schuin zwart Prikkeldraadhouder voor vierkante paal 60/60 RAL9005 meer info € 12,26 incl.btw
Perinsul HL L45xH10xB19cm - per stuk Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 27,95 incl.btw € 62,11 /lm
Baksteen BO Module M65 3G 188x88x63 (LxBxH mm) - pallet 700 stuks Gevelbaksteen rood, 3 gaten (afname per pallet) meer info € 346,85 incl.btw € 0,50 /stuk
ACO Bluestone inox afvoerput HORIZONTAAL Betegelbare vloerafvoerput horizontale uitloop meer info € 168,95 incl.btw
FAKRO LXL-I onzichtbare inbouwomlijsting 70x120cm Inpleisterbare omlijsting voor Fakro zoldertrap meer info € 106,00 incl.btw
Klinkerdeksel LSDRAIN ALU Light 8cm 40x40 In aluminium met dubbele dichting en wapeningsnet meer info € 126,00 incl.btw
Omnifill WD FLEX R doos 5KG Camee Flexibele snelhardende waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm volumekorting! meer info € 26,22 incl.btw
Schluter QUADEC-AC 2,5m 12,5mm grafietzwart Kleurgecoat rechthoekig hoekprofiel meer info € 38,03 incl.btw
Gratis verzending Inspectieluik 300x300 gipsplaat 12.5mm schroefloos Voorzien van groene gyproc zonder schroeven meer info € 81,74 incl.btw
METIGLA n°1 Sluitstuk - RAL7016 antraciet glanzend Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°1 (zie installatiegids) meer info € 5,46 incl.btw
METIGLA n°5 Dakgoot 4m - RAL9005 zwart mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°5 (zie installatiegids) meer info € 35,27 incl.btw
Gratis verzending Klinker waterdoorlaatbaar 22x11x8 grijs (pallet 8,59m²) IDRO waterpasserende straatklinker; publieke parkings volumekorting! meer info € 320,00 incl.btw € 37,25 /m²
1 review Compaktuna Pastafix T 8KG Kant-en-klare flexibele tegellijm voor wandtegels volumekorting! meer info € 22,51 incl.btw
Wisy WFF100 cycloon regenwaterfilter (zonder opzetstuk) Zelfreinigende regenwatervoorfilter tot 365m² dakoppervlak meer info € 413,00 incl.btw
FAKRO muggengaas AMS/W wit RAL9010 114x200 Muggengaas voor Fakro tuimelvenster, bovenkast/zijgeleiders wit RAL 9010 meer info € 202,00 incl.btw
FAKRO AMZ Komfort 089 buitenzonnewering 78x98 RAL7016 Buitenzonnewering RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 95,00 incl.btw
YU FastDrain 75 inspectieluik verticale afvoer Inspectieluik BETEGELBAAR met verticale afvoer diam.75mm volumekorting! meer info € 81,00 incl.btw
Gratis verzending Isolfix isolatieplug SB-P NT 10x200x300mm (doos van 250 stuks) Bevestiging isolatie 12 tot 14cm + luchtspouw 3-5cm volumekorting! meer info € 239,99 incl.btw € 1,04 /stuk
SILEX WHITE 8/12 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf volumekorting! meer info € 79,50 incl.btw
NERO BASALT 16/22 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf volumekorting! meer info € 79,50 incl.btw
FAKRO MXH-S leuning voor molenaarstrap Trapleuning voor molenaarstrap MSS meer info € 204,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LMK Greenstep 60x130-H280cm 3-delige opvouwbare metalen komfort-trap meer info € 402,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWT 70x120-H280cm 3-delige houten geïsoleerde trap (U=0.51) meer info € 462,00 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 3,0m 10mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden meer info € 22,68 incl.btw
Compaktuna silicone SN & NA 310ml Transparant Afdichtingskit voor sanitair & natuursteen meer info € 14,99 incl.btw
Compaktuna Joint HY 5KG Manhattan Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 12,11 incl.btw
Gratis verzending Kip 313-51 beschermfolie groen 50cmx100m zelfklevende groene transparante folie meer info € 73,29 incl.btw
Tegeldeksel Yucon Premium 3.07 7cm 70x70 100% roest- en klemvrij magnetisch tiltsysteem! meer info € 187,00 incl.btw
HWA-PE Ø100mm tijdelijke hemelafwatering 15lm (incl .2 klemmen) Tijdelijke flexibele hemelwater afvoerbuis (geschikt tot diam.100mm) meer info € 23,45 incl.btw
Lithofin MN Cementsluier verwijderaar 1L Cementsluierverwijderaar voor marmer/natuursteen volumekorting! meer info € 15,75 incl.btw
Grenen plankenscherm tand&groef B200xH180cm Niet-voorgemonteerd tuinscherm van 14 grenen planken, dikte 34mm meer info € 109,69 incl.btw
Slotvanger met 2 beugels (voor paal diam.60mm) zwart Slotvanger voor bevestiging aan een paal van Ø60mm meer info € 7,80 incl.btw
Betonpoer "Turnhout" 50cm wit M16-bus + stelplaat Stevige basis voor houten steunpaal INCLUSIEF hoogteregelaar meer info € 34,90 incl.btw
Staaf betonijzer dia.16mm - 3m (set van 2 stuks) Staafijzer voor wapening van beton meer info € 32,18 incl.btw
Betonpaaltje met gleuf 40cm Paaltje voor het maken van extra gleuf van 40cm meer info € 12,14 incl.btw
Levelit Helix clips 1.5mm - pak van 250 Clip Helix nivelleer systeem voor tegels tot 17mm - voeg 1.5mm volumekorting! meer info € 29,99 incl.btw
MEDITERRANE SPLIT 5/11 - big bag - per 500kg Gele-terra cota zuiderse mix volumekorting! meer info € 107,63 incl.btw
BASALT SPLIT 8/16 - big bag - per 500kg Zwarte Basalt split grof volumekorting! meer info € 90,08 incl.btw
YU FastDrain 75 inspectieluik zonder afvoer Inspectieluik BETEGELBAAR voor afvoergeul YU Fastdrain 75 volumekorting! meer info € 74,00 incl.btw
Klinkerdeksel LSDRAIN ALU Light 8cm 30x30 In aluminium met dubbele dichting en wapeningsnet meer info € 86,00 incl.btw
Omnifill 142 15KG Bright White Waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm meer info € 26,45 incl.btw
Gratis verzending EPDM strook dikte 1,0mm L30,48xB0,3m EPDM waterkerende folie, extra dik tegen puntlastperforatie - 30cm meer info € 99,58 incl.btw € 3,27 /lm
Omnicol OMNIMAT SC ontkoppelingsmat 10m² Elastische ontkoppelingsmat meer info € 274,00 incl.btw € 27,40 /m²
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 70x130-H280cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 290,00 incl.btw
Pepperino Dark (G654) tegel 60x40x2cm (per stuk) Gevlamde graniettegel meer info € 11,14 incl.btw € 46,43 /m²
Schluter SCHIENE-M 2,5m 8mm messing Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 29,89 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR L 11cm/Rd5.00 (pak 2,88m²) Dakisolatieplaat met dampdicht ALU-laminaat volumekorting! meer info € 62,70 incl.btw € 21,77 /m²