Unilin uTHERM wall Flex 9+2,5cm/Rd4.75 (pak 2,88m²) Spouwmuurisolatie met extra laag glaswol volumekorting! meer info € 127,33 incl.btw € 44,21 /m²
Unilin uTHERM roof L afschot 20mm 5-7cm/Rd2.70 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 2cm per plaat meer info € 69,99 incl.btw € 48,60 /m²
2 reviews Bouwdepot diamantschijf BETON - 230mm Diamantslijpschijf voor beton volumekorting! meer info € 54,39 incl.btw
METIGLA n°5 Dakgoot 3m - Alu Zink metaalkleur Dakgootsysteem 125/88mm - gootstuk n°5 (zie installatiegids) meer info € 17,48 incl.btw
METIGLA n°1 Sluitstuk - Alu Zink metaalkleur Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°1 (zie installatiegids) meer info € 3,00 incl.btw
Tegeldeksel LSDRAIN ALU Light 6cm 70x70 In aluminium met dubbele dichting en wapeningsnet meer info € 189,00 incl.btw
METIGLA n°3 Gootverbinding - RAL7016 antraciet mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°3 (zie installatiegids) meer info € 5,75 incl.btw
METIGLA n°14 Regenpijp 3m - RAL7016 antraciet glanzend Dakgootsysteem 125/88mm - regenpijp n°14 (zie installatiegids) meer info € 33,40 incl.btw
METIGLA n°14 Regenpijp 3m - RAL9005 zwart mat Dakgootsysteem 125/88mm - regenpijp n°14 (zie installatiegids) meer info € 33,40 incl.btw
Scharnierset voor dubbele tuinpoort met palen diam.76mm Scharnieren voor een dubbele tuinpoort meer info € 14,16 incl.btw
Voetplaat diam.48mm inclusief bouten zwart Verankeren van een paal diam.48mm RAL9005 op een vloer meer info € 15,32 incl.btw
Socarex LDPE darm BSR 1" rol van 25m Versterkte Socarex darm geschikt voor drinkwater meer info € 120,00 incl.btw
Rockwool RHINOXX 16cm/Rd4.00 (pallet 9,6m²) Drukvaste platdakisolatieplaat volumekorting! meer info € 698,19 incl.btw € 72,73 /m²
Gratis verzending Zichtbetonblok grijs HOL 39x14x19 (LxBxH cm) - pallet 96 stuks Lichtgrijze fijn verdichte zichtbetonblok volumekorting! meer info € 279,00 incl.btw € 2,91 /stuk
Gratis verzending Buzon PB-3-TOP (doos 24 stuks) Kop voor samengestelde Buzon PB-5 vloerdrager meer info € 81,00 incl.btw
Terrastegel 60x60x3,9cm beige - ONGECOAT Terrastegel in beton met kleurvaste gecoate siertoplaag meer info € 12,64 incl.btw € 35,12 /m²
Klinkerdeksel CSP Galva 9,5cm 60x60 Klinkerdeksel in stevig gegalvaniseerd staal meer info € 155,00 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 20x30x6 grijs-zwart (pallet 12,48m²) Mooi licht verouderde betonklinker; rechthoekig formaat volumekorting! meer info € 382,00 incl.btw € 30,61 /m²
Wisy extra verlengstuk 50cm WFF100+WFF150 Extra opzetstuk 50cm voor WFF100/150 meer info € 85,95 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B19xH6xL120cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 20,33 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B9xH6xL160cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 15,42 incl.btw
Compaktuna Joint HY Premium 5KG Cementgrijs Snelbindende waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 21,54 incl.btw
Gratis verzending FUTECH MC5 SD kruislijnlaser Groen Kruislijnlaser met 1 groene horizontale en 4 verticale lijnen rondom meer info € 319,39 incl.btw
Gratis verzending 2 reviews FUTECH MC8 HPSD kruislijnlaser Groen + Statief Medium Duty 300cm Kruislijnlaser met 4 groene horizontale en 4 verticale lijnen meer info € 828,95 incl.btw
FAKRO XDP Plus onderdakkraag 114x118 Onderdakkraag voor Fakro tuimelvenster meer info € 48,00 incl.btw
ARUBA 40/80 - big bag - per 500kg Superwitte marmerbrokken volumekorting! meer info € 152,40 incl.btw
BASALT SPLIT 11/16 - big bag - per 500kg Zwarte Basalt split grof volumekorting! meer info € 90,08 incl.btw
Polyglass Polycoll koudlijm 25KG Voor het koudverlijmen van polymeer bitumenmembranen meer info € 233,43 incl.btw
Kraanwerk (supplement op transportkost) Extra leveringskosten levering met kraan meer info € 114,95 incl.btw
Gratis verzending Isolfix isolatieplug SB NT-L 10x200x270 (doos van 250 stuks) Bevestiging isolatie 14cm + spouw 3cm; L-kop volumekorting! meer info € 297,13 incl.btw € 1,29 /stuk
GRANIET SCHOTS 8/12 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf volumekorting! meer info € 88,46 incl.btw
GRISBI 5/8 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf volumekorting! meer info € 88,46 incl.btw
FAKRO zoldertrap LMK Greenstep 60x140-H280cm 3-delige opvouwbare metalen komfort-trap meer info € 403,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWL Extra 70x140-H280cm 3-delige opvouwbare houten trap met gasdrukveer meer info € 463,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWT 70x130-H280cm 3-delige houten geïsoleerde trap (U=0.51) meer info € 473,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 60x111-H280cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 268,00 incl.btw
Schluter RONDEC-PRO/E buitenhoek 90° 8mm zuiver wit Buitenhoek vann RONDEC-PRO profiel meer info € 2,38 incl.btw
Schluter JOLLY-P 2,5m 12,5mm pastelgrijs Decoratief profiel voor uitwendige hoeken volumekorting! meer info € 11,42 incl.btw
Compaktuna Joint HY Premium 5KG Limestone Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 22,28 incl.btw
Gratis verzending Kip 307-36 masking tape blauw 36mmx50m Afdekken van kwetsbare ondergronden buiten meer info € 10,71 incl.btw
EASY 100 steenkorf 100x200x20 (HxLxD cm) Kant-en-klare kwalitatieve schanskorf volumekorting! meer info € 294,00 incl.btw
Unilin uTHERM roof L afschot 20mm 3-5cm/Rd1.80 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 2cm per plaat meer info € 54,38 incl.btw € 37,76 /m²
IKO Rephalt reactief asco koud asfalt 0/3 zak 14KG Koud verwerkbaar reactief asfalt voor definitieve herstelling of nieuwe laag volumekorting! meer info € 72,54 incl.btw
Asian Blue Antico boordsteen 100x15x5cm (per stuk) Verouderde boorsteen (verzoet & getrommeld) meer info € 24,70 incl.btw
Bindlas krans 14cm (bundel van 1000 stuks) Voor het verankeren van betonwapening meer info € 18,84 incl.btw
Gratis verzending Eccoborder EASYFIX LI 100 L240xH10cm galva (+ 3 pennen & pockets) Professionele afboording in gegalvaniseerd staal volumekorting! meer info € 36,24 incl.btw
Pepperino Dark (G654) anzano tegel 90x60x2cm (per stuk) Gevlamde en geborstelde graniettegel meer info € 34,56 incl.btw € 64,00 /m²
Betonnen eindpaal met gleuf 120x3,5cm Betonnen paal met gleuf 174cm - eindpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 25,41 incl.btw
Putdeksel aluminium ABZ HQ dubbel 60x60 PREMIUM Quality putdeksel met extra bodem tegen geurhinder meer info € 199,00 incl.btw
Stortflex flexibele stortkoker 300cm Flexibele stortslurf, per 3 meter volumekorting! meer info € 47,95 incl.btw
Frans Kastanjehek 10mx120cm (afstand 4.5-5cm) Hekwerk in kastanje, afstand latjes 4,5 à 5 cm meer info € 189,75 incl.btw
Uniceramica Cream Anthracite tegel keramisch 60x60x2 (doos 0,72m²) Volkeramische buitentegel dikte 2cm volumekorting! meer info € 26,86 incl.btw € 37,31 /m²
Gratis verzending FUTECH Statief Medium Duty 300cm - 5/8" Statief tot 330cm voor (kruis)lijnlasers meer info € 157,95 incl.btw
Compaktuna Joint HY Premium 5KG Betongrijs Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 20,39 incl.btw
Gratis verzending Klinker ongetrommeld 20x20x6 arduinblauw (pallet 12,48m²) Strakke betonklinker met vellingkant; groot formaat volumekorting! meer info € 516,00 incl.btw € 41,35 /m²
YU FastDrain 75 inspectieluik gesloten horizontale afvoer Inspectieluik met DEKSEL horizontale afvoer diam.50mm volumekorting! meer info € 81,00 incl.btw
YU FastDrain 75 inspectieluik gesloten zonder afvoer Inspectieluik met DEKSEL voor afvoergeul YU Fastdrain 75 volumekorting! meer info € 74,00 incl.btw
Schluter DILEX-AS/EK eindkap zuiver wit Eindkap voor flexibel aansluitprofiel DILEX-AS meer info € 3,55 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B19xH6xL140cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 29,26 incl.btw
1 review ACO Europoint afvoerelement HOOG Afvoerelement met horizontale afvoer meer info € 91,48 incl.btw
Eindplaat voor ACO Large 200 Galva maasrooster Stopplaatje voor de Large Galva maasrooster meer info € 25,25 incl.btw
FAKRO ARF NL I 051 verduistergordijn 78x98 Verduisteringsgordijn donkerblauw voor Fakro tuimelvenster meer info € 112,00 incl.btw
Rectavit Easy Fix TURBO 750ml combibox Box met sneldrogende lijmschuim, pistool en cleaner meer info € 119,20 incl.btw
Perinsul HL L45xH5xB9cm - pak 35 stuks - 15,75lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 385,00 incl.btw € 24,44 /lm
ONYX ZWART 3/5 - big bag - per 500kg Zwarte Portugese kalksteen split volumekorting! meer info € 84,64 incl.btw
Wisy VORTEX linear regenwaterfilter DN110 Horizontale in-tank regenwaterfilter, voor dakopp. tot 200m² meer info € 541,00 incl.btw
Metsersprofiel hout 90x90mm - 355cm Gelamineerd metselprofiel volumekorting! meer info € 109,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus PALMA PARCEL Belgisch aduinen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 645,00 incl.btw
FAKRO MXH-U leuning voor molenaarstrap Trapleuning voor molenaarstrap MSU meer info € 204,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 70x130-H305cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 319,00 incl.btw
Pepperino Dark (G654) tegentrede 160x15x2cm (per stuk) Gevlamde granieten traptegel - OPKANT - PER STUK meer info € 20,34 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 1,0m 12,5mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden meer info € 9,21 incl.btw
Schluter SCHIENE-A 1,0m 12,5mm aluminium Beschermen en verfraaien van buitenranden meer info € 6,46 incl.btw
Schluter JOLLY-AC 2,5m 12,5mm lichtbeige Kleurgecoat plat afsluitprofiel voor buitenhoeken meer info € 27,31 incl.btw
Gratis verzending Kip 384-16 folie + kleefband 160cmx18m Afplakken en maskeren van grote oppervlakken meer info € 12,41 incl.btw
Gratis verzending Spouwhaak 210mm (doos van 500 stuks) Spouwanker met waterdrup volumekorting! meer info € 93,68 incl.btw
1 review Bouwdepot diamantschijf UNIVERSAL LASER - 230mm Universele doorslijpschijf volumekorting! meer info € 36,91 incl.btw
renoTHERM ATTIC L OSB 4cm/Rd1.9 (pak 1,47m² / netto 1,43m²) Isolatie + OSB plaat volumekorting! meer info € 116,14 incl.btw € 80,65 /m²
Gratis verzending TEC7 WP7-301 Roofing Waterdicht 310ml Herstellingspasta voor roofingdaken volumekorting! meer info € 10,69 incl.btw
Voetplaat 60/60mm inclusief bouten groen Verankeren van een 60/60mm paal RAL6005 op een vloer meer info € 20,74 incl.btw
Berdy Terras New 1L Intensieve vuiloplosser voor oprit, terras & tuinmeubilair meer info € 11,99 incl.btw
RH regenwatertank/septic rechthoekig 1.000L SLIM Compact model - EXTRA SMALL (kan door een deuropening) meer info € 420,00 incl.btw
Gratis verzending Betonstraatklinker 22x11x8 grijs (pallet 8,58m²) Rechthoekige betonstraatstenen voor parkings volumekorting! meer info € 299,00 incl.btw € 34,85 /m²
Exelgreen Stadium 30mm breedte 4m - lengte per 10cm Budget gras-imitatie voor plaatsing op een balkon/terras meer info € 5,18 incl.btw € 12,95 /m²
Betonvoet EIND-paal met gleuf 80cm + gat 65mm Betonvoet eindpaal voor betonplaten 32mm en palen 60mm meer info € 25,08 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus ALLUX 800 S-L PARCEL LARGE Extra grote metalen brievenbus voor postpakketjes meer info € 408,00 incl.btw
Gratis verzending Stapelsteen beton antraciet 60x15x15cm (set van 10 stuks) Strakke stapelblok in beton voor tuinmuurtje/palissade volumekorting! meer info € 190,00 incl.btw € 19,00 /st
Combi begin-/eindpaal diam.60mmx183cm zwart Eindpaal voor betonplaten incl. paal RAL9005 voor draad 180cm meer info € 47,31 incl.btw
Combi begin-/eindpaal diam.60mmx150cm zwart Eindpaal voor betonplaten incl. paal RAL9005 voor draad 150cm meer info € 43,66 incl.btw
Klinkerdeksel CSP Galva 9,5cm 50x50 Klinkerdeksel in stevig gegalvaniseerd staal meer info € 134,00 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 15x15x6 dolomiet-geel (pallet 11,7m²) Mooi licht verouderde betonklinker volumekorting! meer info € 445,00 incl.btw € 38,03 /m²
Gratis verzending 1 review FUTECH Procross kruislijnlaser 8.0 DS Groen + statief 300cm + ontvanger Kruislaser met 4 groene horizontale en 4 verticale lijnen meer info € 1.349,00 incl.btw
1 review ACO EKO Home klokrooster inox mat 10x10 Klokrooster inox met verticale uitloop voor binnen en buiten meer info € 87,60 incl.btw
Sifonput diam.250 - aansluiting 3x125/1x125 Sifonput hoogte 50cm - 3 ingangen / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 77,15 incl.btw
FAKRO muggengaas AMS/W wit RAL9010 78x200 Muggengaas voor Fakro tuimelvenster, bovenkast/zijgeleiders wit RAL 9010 meer info € 178,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 052 verduistergordijn 114x118 Verduisteringsgordijn beige voor Fakro tuimelvenster meer info € 136,00 incl.btw
FAKRO XDP Thermo onderdakkraag 114x118 + Isolerende kader Onderdakkraag + isolerend kader voor Fakro tuimelvenster meer info € 78,00 incl.btw
JACKODUR XPS Plus 300 SF L-sponning 14cm/Rd5.15 (pak 2,25m²) XPS isolatie met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 162,97 incl.btw € 72,43 /m²
2 reviews DS regenwatertank/septic premium ovaal 5.000L Hoogwaardige regenwater/septische put incl. ophoogstuk meer info € 2.375,00 incl.btw
Gratis verzending EPDM strook dikte 1,0mm L30,48xB0,4m EPDM waterkerende folie, extra dik tegen puntlastperforatie - 40cm meer info € 132,77 incl.btw € 4,36 /lm
PORFIER 4/6 - big bag - per 500kg Hard gesteente ontstaan door de koeling van magma volumekorting! meer info € 95,95 incl.btw
Kimblok C4 L60xB9xH15cm-pallet 156 stuks Cellenbetonblok aansluiting muur/vloer (koudebrug) - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 352,54 incl.btw € 2,26 /stuk
Gratis verzending 1 review Hevadex Scale Remover 10L Verwijderen van uitbloeiingen en cementsluier meer info € 55,65 incl.btw
Berdy Carix 300ml Reinigingspasta voor hardnekkige vlekken op alle ondergronden meer info € 18,05 incl.btw
Gratis verzending Kaufmann tegelsnijder Top-Line 92cm - 16mm Voor tegels tot 16mm dikte, 92cm snijlengte meer info € 549,00 incl.btw
1 review FAKRO zoldertrap LWK Komfort 60x140-H305cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 315,00 incl.btw
1 review Knauf RENOBETON 1L Reparatiepasta voor op muren van beton(blokken) meer info € 13,79 incl.btw
Schluter SCHIENE-M 3,0m 10mm messing Beschermen en verfraaien van buitenranden meer info € 38,33 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 3mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 15,95 incl.btw
Schluter DILEX-EKE 2,5m 11mm/10mm zuiver wit Flexibel profiel voor binnenhoeken meer info € 22,58 incl.btw
Gratis verzending Spackmes softgrip 500mm inox Plamuurmes in inox met softgrip meer info € 20,85 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR B 10cm/Rd3.80 (pak 3,6m²) Dakisolatieplaat met gebitumineerde glasvliezen volumekorting! meer info € 145,32 incl.btw € 40,37 /m²
Gratis verzending ECCO Core Edge 150 L100xH15cm corten (pak 5 stuks) Afboording met verankeringspinnen corten-staal volumekorting! meer info € 94,00 incl.btw
METIGLA n°13 Afvoerhechting - Alu Zink metaalkleur Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°13 (zie installatiegids) meer info € 2,78 incl.btw
Bouwdepot tang voor vloertegels in metaal Tang voor het Bouwdepot nivelleer systeem meer info € 15,00 incl.btw
Compaktuna PRB TP répar R4 SOL 25KG Gebruiksklare gietbare reparatiemortel meer info € 49,30 incl.btw
Gratis verzending Eccoborder EASYFIX CS 100 L240xH10cm galva (+ 3 pennen & pockets) Professionele extra flexible afboording in gegalvaniseerd staal volumekorting! meer info € 47,18 incl.btw
Tegeldeksel LSDRAIN ALU Light 6cm 60x60 In aluminium met dubbele dichting en wapeningsnet meer info € 152,00 incl.btw
ISOVER Party-wall 6cm/Rd1.70 (pak 10,8m²) Akoestische isolatieplaat volumekorting! meer info € 88,78 incl.btw € 8,22 /m²
Betonnen eindpaal met gleuf 80x3,5cm Betonnen paal met gleuf 128cm- eindpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 23,24 incl.btw
Betonnen hoekpaal met gleuf 280x3,5cm Betonnen paal met gleuf 360cm - hoekpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 48,96 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR LE 10cm/Rd4.50 (pak 14,40m²) Extra grote dakisolatieplaat met verbeterde brandreactieklasse E volumekorting! meer info € 298,60 incl.btw € 20,74 /m²
Sifonput PE dubbel diam.250 - 5x110/1x160 Sifonput + toezichtsput hoogte 50cm - 5 ingangen / 1 uitgang meer info € 133,71 incl.btw
LAVA 0/8 - big bag - per 500kg Lava geschikt voor funderingslagen volumekorting! meer info € 109,57 incl.btw
Uniceramica Quartz Grey keramisch 60x60x2 (doos 0,72m²) Volkeramische buitentegel dikte 2cm volumekorting! meer info € 26,86 incl.btw € 37,31 /m²
Combi hoekpaal diam.60mmx183cm zwart Hoekpaal voor betonplaten incl. paal RAL9005 voor draad 180cm meer info € 49,33 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling WAAL 20x5x6 grijs-zwart (pallet 9,36m²) Mooi licht verouderde betonklinker; waalformaat volumekorting! meer info € 380,00 incl.btw € 40,60 /m²
Gratis verzending Klinker ongetrommeld 20x20x6 grijs-zwart (pallet 12,48m²) Strakke betonklinker met vellingkant; groot formaat volumekorting! meer info € 382,00 incl.btw € 30,61 /m²
Gratis verzending FUTECH Voltpen 200-12 éénpolige spanningsdetector Contactloze, éénpolige spanningsdetector meer info € 37,49 incl.btw
Ploegsteert Stalton balk B19xH6xL500cm Balk in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 105,32 incl.btw
ACO Euroline 100 Gietijzer zandvanger Euroline zandvanger met gietijzer rooster meer info € 191,00 incl.btw
Gratis verzending Waterzuiveringsstation Veco Clear 4.500L Waterzuiveringstation voor inwonersequivalent van max. 5 meer info € 3.953,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 055 verduistergordijn 78x98 Verduisteringsgordijn grijs voor Fakro tuimelvenster meer info € 112,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 265 verduistergordijn 55x78 Verduisteringsgordijn antraciet voor Fakro tuimelvenster meer info € 100,00 incl.btw
YU FastDrain 75 binnenhoek 90° + koppeling Binnenhoek voor afvoergeul YU FastDrain 75 meer info € 91,00 incl.btw
DS regenwatertank/septic premium ovaal 4.000L Hoogwaardige regenwater/septische put incl. ophoogstuk meer info € 2.049,00 incl.btw
Levelit kit set 250 clips 2mm + 250 spieën + tang Nivelleer systeem voor tegels tot 12mm - voeg 2mm meer info € 112,00 incl.btw
Gratis verzending 1 review SEMIN inspectieluik badkader 'RUG' - 20x20 Badkader - 20x20 (20,9x20,9) meer info € 40,64 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus SEVILLA PARCEL Belgisch arduinen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 819,00 incl.btw
Thermoblock R2 Nano/100 L61,5xH10xB9cm - pak 15 stuks Isolerende bouwblok volumekorting! meer info € 219,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LTK Energy 60x100-H280cm 4-delige houten geïsoleerde trap (U=0.68) meer info € 401,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LML Lux 70x140-H280cm 3-delige opvouwbare metalen trap met metalen frame meer info € 863,00 incl.btw
Kandla Ochre 20x14x ±2,5cm (kist 20,78m²) Natuurruwe zandsteen plavuis, zijvlakken handgekapt - PER KIST volumekorting! meer info € 636,53 incl.btw € 30,63 /m²
Pepperino Dark (G654) trede 160x35x3cm (per stuk) Gevlamde granieten traptegel - TREDE - PER STUK meer info € 52,78 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 3,0m 12,5mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden meer info € 25,12 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 8mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 17,46 incl.btw
Schluter SCHIENE-A 2,5m 17,5mm aluminium Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 16,47 incl.btw
Schluter RENO-RAMP 2,5m H10mm B65mm alu mat Profiel voor traploze overgang volumekorting! meer info € 69,55 incl.btw
Schluter QUADEC-EB 2,5m 15mm staal geborsteld Rechthoekig hoekprofiel in geborsteld staal volumekorting! meer info € 72,84 incl.btw
Compaktuna Nomafill 50m - diam.16mm Ronde dichtingsprofiel voor PTB Flowjoint FLEX meer info € 40,04 incl.btw
Gratis verzending Kip 317-55 stucatape PVC wit glad 50mmx33m Bescherming van gladde ondergronden tot 3 weken meer info € 8,78 incl.btw
Gratis verzending Truweel Jung J654190 Antwerpen Afm. blad: L 190 x B 142mm meer info € 35,25 incl.btw
Unilin uTHERM wall Flex 5+2,5cm/Rd2.90 (pak 5,04m²) Spouwmuurisolatie met extra laag glaswol volumekorting! meer info € 146,96 incl.btw € 29,16 /m²
Klinkerdeksel LSDRAIN ALU Light 10cm 40x40 In aluminium met dubbele dichting en wapeningsnet meer info € 113,00 incl.btw