JACKODUR XPS EVO 300 L-sponning 6cm/Rd1.95 (pak 5,25m²) Harde vochtbestendige isolatie met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 81,51 incl.btw € 15,52 /m²
Bouwdepot clips (H3-13mm) dikte 3mm - pak van 250 Bouwdepot nivelleerclips voor tegels tot 13mm dik - voeg 3mm volumekorting! meer info € 19,95 incl.btw
Tegeldeksel LSDRAIN ALU Light 6cm 30x30 In aluminium met dubbele dichting en wapeningsnet meer info € 76,00 incl.btw
Paal diam.60mm - lengte 380cm groen Extra dikke paal voor harmonicagaas RAL6005 meer info € 34,05 incl.btw
Putdeksel aluminium ABZ HQ dubbel 30x30 PREMIUM Quality putdeksel met extra bodem tegen geurhinder meer info € 44,47 incl.btw
Gratis verzending Grabo PRO-Lifter 20 elektrische vacuümhandzuiger Geschikt voor bijna elk oppervlak, hefvermogen tot 170kg en automatische stop-zuigfunctie meer info € 357,05 incl.btw
Unilin uTHERM wall LE 5cm/Rd2.25 (pak 7,2m²) Spouwmuurisolatie Brandklasse E voor hoogbouw (10 tot 25m) volumekorting! meer info € 86,91 incl.btw € 12,07 /m²
Prikkeldraad 2.4mmx200m galva Prikkeldraad voor paalopstand, gegalvaniseerd meer info € 81,26 incl.btw
Gratis verzending Verimpex matkader aluminium op maat Matkader op maat in natuur geanodiseerd aluminium, binnenmaat 15mm, 20mm of 25mm meer info
Rockwool RHINOXX 14cm/Rd3.50 (pallet 9,6m²) Drukvaste platdakisolatieplaat volumekorting! meer info € 686,92 incl.btw € 71,55 /m²
Klinkerdeksel Quicklift 11cm 80x80 In aluminium, extra hoog, met neoprene dichting en wapeningsnet meer info € 243,00 incl.btw
Compaktuna Joint HY Premium 5KG Provence Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 22,28 incl.btw
Perinsul HL L45xH14xB21,5cm - pak 5 stuks - 2,25lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 170,49 incl.btw € 75,77 /lm
Kandla Ochre boordsteen 125x20x8cm (per stuk) Natuurruwe zandsteen boordsteen volumekorting! meer info € 44,27 incl.btw € 35,42 /lm
ACO Slimline hoekstuk aluminium rooster zwart Rooster in aluminium grijs, 10cm hoog meer info € 55,77 incl.btw
Ploegsteert Stalton balk B14xH6xL350cm Balk in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 63,07 incl.btw
Ploegsteert Stalton balk B14xH6xL300cm Balk in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 40,27 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B9xH6xL240cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 23,11 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B9xH6xL130cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 10,85 incl.btw
Mapei Mapesil AC silicone 310ml Modder nr136 Zuivere, schimmelbestendige azijnzuurhoudende siliconenkit volumekorting! meer info € 12,05 incl.btw
ACO Euroline 60 Shadow grey rooster Rooster in gecoat staal, 5,7cm hoog volumekorting! meer info € 61,96 incl.btw
Gratis verzending Rainsaver Regenwaterton 500L antraciet Bovengronds design regenwaterton met kraan meer info € 322,00 incl.btw
Gratis verzending Rainsaver Regenwaterton 500L groen Bovengronds design regenwaterton met kraan meer info € 322,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 265 verduistergordijn 78x98 Verduisteringsgordijn antraciet voor Fakro tuimelvenster meer info € 112,00 incl.btw
FAKRO AMZ Komfort 089 buitenzonnewering 134x140 RAL7016 Buitenzonnewering RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 163,00 incl.btw
FAKRO AMZ Komfort 089 buitenzonnewering 78x140 RAL7016 Buitenzonnewering RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 95,00 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-AT RAL7016 Thermo voor pannen 78x98 Extra isolerend gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 138,00 incl.btw
LYSIET 5/11 - big bag - per 500kg Witte eruptieve hardsteen volumekorting! meer info € 91,90 incl.btw
Gratis verzending OTTIMA klep voor TSK ø110 2de terugslagklep voor OTTIMA TSK PREMIUM diam.110 meer info € 34,50 incl.btw
Stockagetank bovengronds 4.000L UV Bovengrondse stockagetank met hoge UV-bestendigheid meer info € 2.336,00 incl.btw
YU FastDrain 75 buitenhoek 90° + koppeling Buitenhoek voor afvoergeul YU FastDrain 75 meer info € 108,00 incl.btw
Klinkerdeksel LSDRAIN ALU Light 8cm 50x50 In aluminium met dubbele dichting en wapeningsnet meer info € 158,00 incl.btw
Levelit clips (H6-12mm) dikte 1mm - pak van 500 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 12mm dik - voeg 1mm volumekorting! meer info € 65,32 incl.btw
Gratis verzending Isolfix isolatieplug SB NT-L 10x160x230 (doos van 250 stuks) Bevestiging isolatie 10cm + spouw 3cm; L-kop volumekorting! meer info € 256,06 incl.btw € 1,11 /stuk
Kimblok C4 L60xB19xH25cm-pallet 48 stuks Cellenbetonblok aansluiting muur/vloer (koudebrug) - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 345,07 incl.btw € 7,19 /stuk
Gratis verzending Brievenbus ALLUX 800 S PARCEL - deur vooraan Metalen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 359,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus EVEREST HOUTLOOK Belgisch arduinen brievenbus met keramiek houtlook meer info € 429,00 incl.btw
1 review Kimblok C4 L60xB9xH20cm-pallet 130 stuks Cellenbetonblok aansluiting muur/vloer (koudebrug) - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 353,03 incl.btw € 2,72 /stuk
FAKRO zoldertrap LWF 60 86x130-H280cm 3-delige opvouwbare houten brandwerende trap 60 min. meer info € 649,00 incl.btw
Kandla Ochre 20x14x 3-5cm (kist 16,25m²) Natuurruwe zandsteen plavuis, zijvlakken handgekapt - PER KIST volumekorting! meer info € 639,59 incl.btw € 39,36 /m²
Kandla Grey boordsteen 100x20x8cm (kist 28 stuks) Natuurruwe zandsteen boordsteen met gekloven kanten volumekorting! meer info € 891,24 incl.btw € 31,83 /stuk
Vinh Blue boordsteen 100x30x5cm (per stuk) Vietnamese geschuurde boordsteen meer info € 47,00 incl.btw
Compaktuna Joint HY Premium 5KG Minerale Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 22,28 incl.btw
1 review Rooster aluminium 50x50 voor buis diam.400 voor verluchtingsbuizen diam.400 mm meer info € 80,86 incl.btw
Unilin uTHERM roof L afschot 20mm 7-9cm/Rd3.60 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 2cm per plaat meer info € 86,89 incl.btw € 60,34 /m²
Gratis verzending Klinker waterdoorlaatbaar 20x20x8 zwart (pallet 8,64m²) IDRO waterpasserende betonklinker geschikt voor publieke parkings volumekorting! meer info € 335,00 incl.btw € 38,77 /m²
Gratis verzending Klinker waterdoorlaatbaar 20x20x8 grijs (pallet 8,64m²) IDRO waterpasserende betonklinker geschikt voor publieke parkings volumekorting! meer info € 313,00 incl.btw € 36,23 /m²
JACKODUR XPS EVO 300 L-sponning 14cm/Rd4.35 (pak 2,25m²) Harde vochtbestendige isolatie met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 92,93 incl.btw € 41,30 /m²
METIGLA n°7 Sneeuwanker - RAL9005 zwart mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°7 (zie installatiegids) meer info € 3,19 incl.btw
Hoekpaal 80/60mmx300cm gleuf van 36mm zwart Aluminium hoekpaal voor houten schuttingen, RAL9005 meer info € 113,43 incl.btw
LSDRAIN ALU side drain 75 eindstuk gesloten rechts Eindstuk voor LSDRAIN ALU side drain 75 meer info € 16,78 incl.btw
LSDRAIN ALU side drain 75 eindstuk gesloten links Eindstuk voor LSDRAIN ALU side drain 75 meer info € 16,78 incl.btw
Putdeksel aluminium ABZ HQ dubbel 40x40 PREMIUM Quality putdeksel met extra bodem tegen geurhinder meer info € 78,86 incl.btw
Kandla Ochre 20x14x 5-7cm (kist 11,41m²) Natuurruwe zandsteen plavuis, zijvlakken handgekapt - PER KIST volumekorting! meer info € 607,25 incl.btw € 53,22 /m²
Gratis verzending Betonstraatklinker 22x11x8 zwart (pallet 8,58m²) Rechthoekige betonstraatstenen voor parkings volumekorting! meer info € 313,00 incl.btw € 36,48 /m²
FAKRO LXS-W regelbare voetjes zoldertrappen In de hoogte verstelbare anti-slip voetjes voor houten zoldertrappen meer info € 48,85 incl.btw
Socarex LDPE darm BSN 1" rol van 25m Standaard Socarex darm geschikt voor drinkwater meer info € 80,50 incl.btw
Gratis verzending Verimpex Econotapis Vilt mat 20mm 888x588mm antraciet Vuil- en vochtopname aan ingangszones binnen, 20mm hoog meer info € 123,98 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus ALLUX 800 AN-L PARCEL LARGE Extra grote metalen brievenbus voor postpakketjes meer info € 409,00 incl.btw
Eindplaat voor ACO Euroline 60 VORONOÏ Gietijzerrooster Stopplaatje voor de Euroline 60 VORONOÏ Gietijzer rooster meer info € 7,08 incl.btw
Gratis verzending Deksel PP voor RH & EASY RAIN / TWIN tank Permanent deksel voor RH regenwatertank en Easy Rain/Twin (300kg belasting) meer info € 113,00 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling WAAL 20x5x6 muisgrijs (pallet 9,36m²) Mooi licht verouderde betonklinker; waalformaat volumekorting! meer info € 380,00 incl.btw € 40,60 /m²
Gratis verzending Klinker cilinder getrommeld 15x15x4 zwart (pallet 14,18m²) Rustieke betonklinker voor terras & paden volumekorting! meer info € 377,00 incl.btw € 26,59 /m²
Harmonicagaas 1.00m x 25m 50/50 x 3.1mm zwart Draadafsluiting met maaswijdte 50x50mm RAL9005 meer info € 99,98 incl.btw
Hoekprofiel PERGY PRO 6mmx2.4m Hoekprofiel uit aluzink met ronde gaten voor binnenbepleistering volumekorting! meer info € 2,91 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus TORINO BIG AN Belgisch arduinen/alu brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 469,00 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B19xH6xL180cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 37,62 incl.btw
ACO Europoint maasrooster kunststof Europoint maasrooster beslastingsklasse A15kN meer info € 32,95 incl.btw
Eindplaat voor ACO Multidrain MD 100 Gietijzer rooster Stopplaatje voor de Multidrain 100 gietijzer rooster meer info € 17,92 incl.btw
EVO Aqua 6172 Integral filter (ingebouwd in tank) Vanuit de fabriek ingewerkte regenwaterfilter voor dakopp. tot 213m² meer info € 407,00 incl.btw
Sifonput diam.315 - aansluiting 3x110/1x160 Sifonput hoogte 50cm - 3 ingangen / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 115,91 incl.btw
FAKRO LXL-I onzichtbare inbouwomlijsting 60x120cm Inpleisterbare omlijsting voor Fakro zoldertrap meer info € 103,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 255 verduistergordijn 114x118 Verduisteringsgordijn wit voor Fakro tuimelvenster meer info € 136,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 255 verduistergordijn 78x98 Verduisteringsgordijn wit voor Fakro tuimelvenster meer info € 112,00 incl.btw
FAKRO XDP Thermo onderdakkraag 134x98 + Isolerende kader Onderdakkraag + isolerend kader voor Fakro tuimelvenster meer info € 80,00 incl.btw
BossCover pistoolslang 3,5m voor spuitlijm Slang 3,5m voor BossCover pistool meer info € 84,90 incl.btw
Stockagetank bovengronds 1.500L staalbanden Bovengrondse stockagetank met staalbanden meer info € 881,00 incl.btw
DS huishoudelijke vetafscheider 300L Vetafscheider voor huishoudelijk gebruik meer info € 384,00 incl.btw
Gratis verzending 1 review Grabo PLUS elektrische vacuümhandzuiger Geschikt voor bijna elk oppervlak, hefvermogen tot 170kg meer info € 269,99 incl.btw
Schlüter DITRA-SOUND randstrook 30mmx10m Randstroken DITRA-SOUND systeem volumekorting! meer info € 17,58 incl.btw
Cellenbetonblok C2 L60xB24xH25cm-pallet 40 stuks Snelbouw muurblokken in cellenbeton met handgreep - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 362,70 incl.btw € 9,07 /stuk
Omnifill WD FLEX R doos 5KG Vanille Flexibele snelhardende waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm volumekorting! meer info € 26,22 incl.btw
Levelit clips (H6-12mm) dikte 4mm - pak van 250 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 12mm dik - voeg 4mm volumekorting! meer info € 43,31 incl.btw
Levelit clips (H6-12mm) dikte 4mm - pak van 100 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 12mm dik - voeg 4mm volumekorting! meer info € 17,84 incl.btw
FAKRO zoldertrap LTK Energy 55x100-H280cm 4-delige houten geïsoleerde trap (U=0.68) meer info € 401,00 incl.btw
Thermoblock R2 Nano/100 L61,5xH10xB19cm - pak 6 stuks Isolerende bouwblok volumekorting! meer info € 154,76 incl.btw
PVC buis gemoft Benor D400x7.9 Grijs SN2 5m Gemofte Benor buis voor afwatering en leidingen meer info € 392,00 incl.btw € 78,40 /lm
GRAVIER BELGISCH GRIJS 63/90 - big bag - per 500kg Voor sierperk en steenkorf meer info € 65,69 incl.btw
FAKRO LXD isolatiekit 70x120cm Voor luchtdichte, geïsoleerde aansluiting zoldertrap meer info € 66,00 incl.btw
Gratis verzending 1 review FUTECH Disty 80R Rood afstandsmeter Nauwkeurigheid van 2mm over afstand van 80m meer info € 93,90 incl.btw
Asian Blue Antico tegel 20x20x2,5cm (kist 14,4m²) Verouderde kalksteen tegel volumekorting! meer info € 591,42 incl.btw € 41,07 /m²
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 16mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 24,35 incl.btw
Schluter QUADEC-AT 2,5m 10mm alu titanium mat Alu titanium rechthoekig hoekprofiel volumekorting! meer info € 25,68 incl.btw
Schluter JOLLY-AC 2,5m 11mm grijs Kleurgecoat plat afsluitprofiel voor buitenhoeken meer info € 36,29 incl.btw
Rockwool Rockfit Premium NEXT 8cm/Rd2.40 (pak 4,8m²) Hoog isolerende waterafstotende plaat λ0,033 volumekorting! meer info € 124,40 incl.btw € 25,92 /m²
Rockwool RockSono Base Vario 12cm/Rd3.20 (pallet 55,68m²) Lichte, veerkrachtige rotswol isolatieplaat - 58cm breed volumekorting! meer info € 1.246,72 incl.btw € 22,39 /m²
Gratis verzending Slaglijnpoeder 227gr rood Poeder voor gebruik met de slaglijnmolen meer info € 6,18 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR B 4cm/Rd1.45 (pak 8,64m²) Dakisolatieplaat met gebitumineerde glasvliezen volumekorting! meer info € 173,99 incl.btw € 20,14 /m²
Lithofin WEXA 1L Basis- & allesreiniger voor keramiek/natuursteen volumekorting! meer info € 20,93 incl.btw
Putdeksel gietijzer nodulair C250 50x50 Gietijzeren deksel geschikt voor commerciële parkings meer info € 81,00 incl.btw
Gratis verzending Isolatieplug + nagel in kunststof 220mm (doos van 250 stuks) Plug + kunststof pen voor isolatie tot 195mm* meer info € 97,02 incl.btw € 0,36 /stuk
Plank Thermowood 2,8x12,5x200cm Topplank Thermisch gemodificeerde vuren eindplank zonder tand en met groef meer info € 15,91 incl.btw
Plank Thermowood 2,8x13x200cm Tand&Groef Thermisch gemodificeerde vuren plank met tand en groef meer info € 15,83 incl.btw
H-paal 80/60mmx300cm gleuf van 36mm steengrijs Aluminium tussenpaal voor houten schuttingen, RAL7030 meer info € 78,64 incl.btw
Putdeksel aluminium ABZ HQ enkel 70x70 PREMIUM Quality putdeksel met enkel deksel meer info € 202,00 incl.btw
Perinsul HL L45xH10xB9cm - per stuk Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 18,26 incl.btw € 40,58 /lm
Unilin uTHERM roof PIR LE 12cm/Rd5.45 (pak 11,52m²) Extra grote dakisolatieplaat met verbeterde brandreactieklasse E volumekorting! meer info € 281,36 incl.btw € 24,42 /m²
Frans Kastanjehek 10mx100cm (afstand 4.5-5cm) Hekwerk in kastanje, afstand latjes 4,5 à 5 cm meer info € 172,18 incl.btw
Easy Rain regenwatertank 7.500L Tank met lage inbouwhoogte en geurdicht deksel meer info € 3.500,00 incl.btw
Gratis verzending FUTECH Quattro MM Receiver Magnetische ontvanger voor rode en groene lijn- en rotatielasers meer info € 339,49 incl.btw
Knauf ISOLTEX glasvezelwapening 50x1,1m Glasvezelwapening voor wapeningsmortels en (kalk)cementgebonden pleisters meer info € 160,00 incl.btw
Gratis verzending EPDM strook dikte 0,75mm L30xB0,8m EPDM waterkerende folie - breedte 80cm meer info € 168,42 incl.btw € 5,61 /lm
Gratis verzending EPDM strook dikte 0,75mm L30xB0,4m EPDM waterkerende folie - breedte 40cm meer info € 87,82 incl.btw € 2,93 /lm
Compaktuna Joint HY Premium 5KG Beige Waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 22,28 incl.btw
Nietjes Omega"20" pak van 1000 stuks groen Voor het vastbinden van spandraad aan harmonicadraad RAL6005 meer info € 22,49 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 20x20x6 grijs (pallet 12,48m²) Mooi licht verouderde betonklinker; groot formaat volumekorting! meer info € 382,00 incl.btw € 30,61 /m²
YU FastDrain 75 inspectieluik gesloten verticale afvoer Inspectieluik met DEKSEL en verticale afvoer diam.75mm volumekorting! meer info € 81,00 incl.btw
Schluter DECO-SG 2,5m alu bruut mat Decoratief profiel met voeguitsparing voor een schaduwvoeg volumekorting! meer info € 57,97 incl.btw
Gratis verzending DS Staalafnameput diam.315 - 2x125 - NG6 Staalafnameput voor vetafscheider NG6 meer info € 107,00 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B19xH6xL160cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 33,43 incl.btw
FAKRO ARF NL I 055 verduistergordijn 134x98 Verduisteringsgordijn grijs voor Fakro tuimelvenster meer info € 139,00 incl.btw
1 review FAKRO ARF NL I 051 verduistergordijn 94x118 Verduisteringsgordijn donkerblauw voor Fakro tuimelvenster meer info € 124,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 051 verduistergordijn 78x118 Verduisteringsgordijn donkerblauw voor Fakro tuimelvenster meer info € 119,00 incl.btw
FAKRO AMZ Komfort 089 buitenzonnewering 94x140 RAL7016 Buitenzonnewering RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 115,00 incl.btw
FAKRO AMZ Komfort 089 buitenzonnewering 94x118 RAL7016 Buitenzonnewering RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 115,00 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-A RAL7016 voor pannen 134x140 Standaard gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 135,00 incl.btw
DS huishoudelijke vetafscheider 500L Vetafscheider voor huishoudelijk gebruik meer info € 435,00 incl.btw
Bouwdepot diamantschijf PREMIUM - 230mm Premium diamantslijpschijf voor steen en gewapend beton volumekorting! meer info € 73,21 incl.btw
LOT-9990 PLS snelbouw 21N 23x20x24,9 - PER STUK Snelbouwsteen voor PU-verlijming - 21 Newton druksterkte meer info € 2,39 incl.btw
Dubbelzijdige kleefpatch voor kunstgras (pak van 8 stuks) Voor fixatie van kunstgras op een harde ondergrond meer info € 6,59 incl.btw
Perinsul HL L45xH5xB15cm - pak 20 stuks - 9lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 282,60 incl.btw € 31,40 /lm
Omnifill WD FLEX R doos 5KG Beige Flexibele snelhardende waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm volumekorting! meer info € 25,28 incl.btw
Gratis verzending EPDM strook dikte 1,0mm L30,48xB0,8m EPDM waterkerende folie, extra dik tegen puntlastperforatie - 80cm meer info € 254,63 incl.btw € 8,35 /lm
BEACH PEBBLES Flat Grey 30/60 - big bag - per 1500kg Mooie, ronde sierkeien meer info € 707,59 incl.btw
BERGGRIND 4/6 - big bag - per 500kg Fijn gebroken hard gesteente volumekorting! meer info € 84,03 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWL Extra 60x120-H280cm 3-delige opvouwbare houten trap met gasdrukveer meer info € 387,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 60x130-H305cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 313,00 incl.btw
Kandla Ochre 14x14x ±2,5cm (kist 20,56m²) Natuurruwe zandsteen plavuis, zijvlakken handgekapt - PER KIST volumekorting! meer info € 577,01 incl.btw € 27,93 /m²
Schluter SCHIENE-E 2,5m 12,5mm staal Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 41,09 incl.btw
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 6mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 16,75 incl.btw
Schluter RENO-AEU 2,5m 12,5mm alu mat Traploos verbindingsprofiel volumekorting! meer info € 37,80 incl.btw
Gratis verzending Kip 313-53 beschermfolie groen 25cmx100m zelfklevende groene transparante folie meer info € 36,71 incl.btw
Gratis verzending 2 reviews Kip 313-11 beschermfolie 50cmx100m zelfklevende transparante folie meer info € 73,28 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR B 3cm/Rd1.10 (pak 10,08m²) Dakisolatieplaat met gebitumineerde glasvliezen volumekorting! meer info € 207,13 incl.btw € 20,55 /m²
FAKRO AMZ Komfort 089 buitenzonnewering 134x98 RAL7022 Buitenzonnewering RAL7022 voor Fakro tuimelvenster (tot productiedatum medio 2025) meer info € 163,00 incl.btw
Frans Kastanjehek 10mx200cm (afstand 4.5-5cm) Hekwerk in kastanje, afstand latjes 4,5 à 5 cm meer info € 325,03 incl.btw
METIGLA n°11 Bocht 60° - Alu Zink metaalkleur Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°11 (zie installatiegids) meer info € 6,53 incl.btw
METIGLA n°3 Gootverbinding - Alu Zink metaalkleur Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°3 (zie installatiegids) meer info € 4,31 incl.btw
Compaktuna silicone SN & NA 310ml Limestone Afdichtingskit voor sanitair & natuursteen meer info € 9,91 incl.btw
Batterij adapter voor FUTECH 18VMAX MAKITA compatibel Merkadapter voor FUTECH MC3D 18VMAX meer info € 10,24 incl.btw
Tegeldeksel LSDRAIN ALU Light 6cm 50x50 In aluminium met dubbele dichting en wapeningsnet meer info € 134,00 incl.btw
METIGLA n°5 Dakgoot 4m - RAL7016 antraciet mat Dakgootsysteem 125/88mm - gootstuk n°5 (zie installatiegids) meer info € 35,27 incl.btw
METIGLA n°1 Sluitstuk - RAL7016 antraciet mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°1 (zie installatiegids) meer info € 5,46 incl.btw
METIGLA n°11 Bocht 60° - RAL7016 antraciet glanzend Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°11 (zie installatiegids) meer info € 7,96 incl.btw
Tuinpaal (grenen) "EIND"- gleufpaal 9x9x270cm Grenen eindpaal voor grenen tuinschermplanken meer info € 17,70 incl.btw
Betonnen eindpaal met gleuf van 40x3,5cm Betonnen paal met gleuf 88cm - eindpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 20,29 incl.btw
Druknagels voor bovenligger zwart (pak van 10 stuks) Voor het vast zetten van een aluminium bovenligger meer info € 7,59 incl.btw
LEWIS geluidsisolerende oplegstrook 100x10cm dikte 25mm - pak van 18 stuks Geluidsisolatie voor tussen zwaluwstaartplaten en draagbalk meer info € 52,20 incl.btw
CARRARA SPLIT 8/12 - zak 25KG Gekend Italiaanse marmer voor oprit, paden, parking, sierperk meer info € 7,24 incl.btw