LSDRAIN ALU side drain 75 verbindingstuk Voor het verbinden van LSDRAIN ALU side drain goten meer info € 12,00 incl.btw
LSDRAIN ALU side drain 75 uitloop Ø50 links Eindstuk met uitloop voor LSDRAIN ALU side drain 75 meer info € 17,05 incl.btw
Gratis verzending Kip 3308-24 Fineline maskingtape WASHI-TEC geel 24mmx50m Voor het creëren van messcherpe kleurranden meer info € 8,91 incl.btw
Putdeksel aluminium ABZ HQ enkel 60x60 PREMIUM Quality putdeksel met enkel deksel meer info € 119,00 incl.btw
Putdeksel aluminium ABZ HQ enkel 50x50 PREMIUM Quality putdeksel met enkel deksel meer info € 82,58 incl.btw
Staaf betonijzer dia.14mm - 3m (set van 2 stuks) Staafijzer voor wapening van beton meer info € 25,30 incl.btw
Gratis verzending Verimpex Econotapis Vilt mat 20mm 888x588mm bruin Vuil- en vochtopname aan ingangszones binnen, 20mm hoog meer info € 123,98 incl.btw
Gratis verzending Steenboor voor Isolfix sds 9.5x300/350mm Om gaten te boren voor Isolfix isolatiepluggen meer info € 38,04 incl.btw
TIMBER ASH tegel keramisch 120x30x2 (doos 0,72m²) Volkeramische buitentegel dikte 2cm - houtlook volumekorting! meer info € 32,52 incl.btw € 45,17 /m²
Gratis verzending EPDM strook dikte 0,75mm L30xB0,6m EPDM waterkerende folie - breedte 60cm meer info € 131,72 incl.btw € 4,39 /lm
Gelast tuingaas 1.50mx25m antraciet Draadafsluiting met maaswijdte 50x100mm RAL7016 meer info € 110,24 incl.btw
Draadaansluitingsprofiel 100cm zwart Voor het bevestigen van harmonicadraad RAL9005 aan een muur meer info € 20,86 incl.btw
Draadaansluitingsprofiel 180cm groen Voor het bevestigen van harmonicadraad RAL6005 aan een muur meer info € 29,51 incl.btw
Harmonicagaas 1.25m x 25m 50/50 x 3.1mm groen Draadafsluiting met maaswijdte 50x50mm RAL6005 meer info € 125,95 incl.btw
Klinkerdeksel CSP Galva 9,5cm 30x30 Klinkerdeksel in stevig gegalvaniseerd staal meer info € 93,00 incl.btw
ACO CleanBox vloermat rooster staal 75x50cm Maasrooster in gegalvaniseerd staal voor CleanBox vloerbak meer info € 100,50 incl.btw
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 20x20x6 arduinblauw (pallet 12,48m²) Mooi licht verouderde betonklinker; groot formaat volumekorting! meer info € 478,00 incl.btw € 38,30 /m²
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 20x20x6 muisgrijs (pallet 12,48m²) Mooi licht verouderde betonklinker; groot formaat volumekorting! meer info € 382,00 incl.btw € 30,61 /m²
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 15x15x6 herfst (pallet 11,7m²) Mooi licht verouderde betonklinker volumekorting! meer info € 352,00 incl.btw € 30,09 /m²
ISOVER Mupan Façade 16cm/Rd5.00 (pallet 43,2m²) Weerbestendige glaswolplaat λ0,032 volumekorting! meer info € 1.093,80 incl.btw € 25,32 /m²
Gratis verzending Deksel PP voor VA PRO en DS(B) tanken Deksel voor VA PRO vetafscheiders en DS(B) tanken (600kg belasting) meer info € 156,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus ALLUX BJORN PARCEL Metalen brievenbus met LED licht geschikt voor postpakketjes meer info € 543,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus VALENCIA TRIPLE Belgisch arduinen brievenbus met 3 bussen meer info € 918,00 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B19xH6xL230cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 41,90 incl.btw
ACO Europoint geurafsluiter voor afvoerelement LAAG Geurafsluiter inox voor ACCO Europoint afvoerelement laag meer info € 81,02 incl.btw
Mapei Mapesil AC silicone 310ml Chocolat nr144 Zuivere, schimmelbestendige azijnzuurhoudende siliconenkit volumekorting! meer info € 12,05 incl.btw
Eindplaat voor ACO Euroline 100 Shadow grey rooster Stopplaatje voor de Euroline 100 Shadow grey rooster meer info € 12,29 incl.btw
FAKRO ARF NL I 051 verduistergordijn 94x140 Verduisteringsgordijn donkerblauw voor Fakro tuimelvenster meer info € 136,00 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-AT RAL7016 Thermo voor pannen 114x140 Extra isolerend gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 173,00 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-A RAL7016 voor pannen 55x78 Standaard gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 84,00 incl.btw
PORFIER 6/14 - big bag - per 500kg Gravier voor oprit,sierperk volumekorting! meer info € 94,32 incl.btw
Tubespaandeur RAL9016 vlak H201.5 B63-83 Stevige deur met melaminelaag in RAL9016 (mat wit) meer info
Gratis verzending 1 review Slim Rain Easy Rain 5.000L Regenwaterrecuperatiesysteem voor tuinwater - lage inbouwdiepte meer info € 3.514,05 incl.btw
Gratis verzending EPDM strook dikte 1,0mm L30,48xB0,6m EPDM waterkerende folie, extra dik tegen puntlastperforatie - 60cm meer info € 199,15 incl.btw € 6,53 /lm
1 review TAUNUS 6/12 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf volumekorting! meer info € 101,40 incl.btw
TIGER SPLIT 5/11 - big bag - per 500kg Zwart-geel kalksteen gemengd volumekorting! meer info € 102,18 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus ALLUX 800 AN-B PARCEL Metalen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 345,00 incl.btw
Gratis verzending 1 review Brievenbus ALLUX 600 S PARCEL Metalen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 289,00 incl.btw
FAKRO LXH 50/13 handgreep voor zoldertrap Rode metalen handgreep voor kaslengte ≤ 100 cm meer info € 48,85 incl.btw
FAKRO afdeklatten LXL-P 70x140cm Afdeklatten in massief dennenhout - naturel kleur meer info € 54,60 incl.btw
FAKRO zoldertrap LML Lux 70x120-H280cm 3-delige opvouwbare metalen trap met metalen frame meer info € 797,00 incl.btw
Asian Blue Antico boordsteen 100x20x5cm (kist 36 stuks) Verouderde boorsteen (verzoet & getrommeld) volumekorting! meer info € 942,58 incl.btw € 26,18 /stuk
Pepperino Dark (G654) tegel 50x50x2cm (kist 20m²) Gevlamde graniettegel volumekorting! meer info € 742,70 incl.btw € 37,13 /m²
Schluter SCHIENE-AE 2,5m 22,5mm alu mat Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 29,60 incl.btw
Schluter RONDEC-PRO 2,5m 6mm grafietzwart Afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 11,10 incl.btw
Schluter QUADEC-AT 2,5m 4,5mm alu titanium mat Alu titanium rechthoekig hoekprofiel volumekorting! meer info € 20,72 incl.btw
Schluter JOLLY-P 2,5m 12,5mm lichtgrijs Decoratief profiel voor uitwendige hoeken meer info € 12,18 incl.btw
Schluter DILEX-BWB 2,5m 10mm grafietzwart Breed bewegingsprofiel uit kunststof meer info € 23,53 incl.btw
Gratis verzending FUTECH MC4D kruislijnlaser 18VMAX Electronic groen 3D kruislijnlaser met 4 groene horizontale en 4 verticale lijnen rondom meer info € 603,79 incl.btw
BossCover 3" Splice tape 7,6cm x 7,62m Nadentape voor het waterdicht aan elkaar kleven van 2 EPDM-folies meer info € 52,96 incl.btw
Berdy Vloerzeep Topbril 5L Natuurzeep op basis van lijnzaadolie voor natuursteen meer info € 45,00 incl.btw
METIGLA n°10 Tussenpijp 1m - RAL9005 zwart mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°10 (zie installatiegids) meer info € 15,21 incl.btw
Eindplaat voor ACO Euroline 100 Microgrip rooster Stopplaatje voor Euroline 100 Microgrip rooster meer info € 12,29 incl.btw
FAKRO AMZ Komfort 092 buitenzonnewering 114x118 RAL7016 Extra verduisterende buitenzonnewering RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 232,00 incl.btw
FAKRO AMZ Komfort 092 buitenzonnewering 94x118 RAL7016 Extra verduisterende buitenzonnewering RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 166,00 incl.btw
Putdeksel aluminium ABZ HQ dubbel 50x50 PREMIUM Quality putdeksel met extra bodem tegen geurhinder meer info € 131,00 incl.btw
Unilin uTHERM roof PIR LE 14cm/Rd6.35 (pak 8,64m²) Extra grote dakisolatieplaat met verbeterde brandreactieklasse E volumekorting! meer info € 243,95 incl.btw € 28,23 /m²
Gratis verzending Verimpex matkader aluminium 15mm 900x600mm Matkader in natuur geanodiseerd aluminium, binnenmaat 15mm meer info € 94,90 incl.btw
Gratis verzending Rupelblock M65 3G 190x90x65 (LxBxH mm) - pallet 728 stuks Module 65 metselsteen in beton met 3 perforaties - (afname per pallet) volumekorting! meer info € 386,00 incl.btw € 0,53 /stuk
Levelit Helix clips 2mm - pak van 250 Clip Helix nivelleer systeem voor tegels tot 17mm - voeg 3mm volumekorting! meer info € 29,99 incl.btw
Levelit Helix caps - pak van 250 Aanschroefdop voor Levelit Helix nivelleer systeem (herbruikbaar) volumekorting! meer info € 64,01 incl.btw
Perinsul HL L45xH14xB14cm - pak 6 stuks - 2,7lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 186,51 incl.btw € 69,08 /lm
Kippendraad galva 0.5m 25x25x0.8mm (rol 25m) Draadafsluiting met maaswijdte 25x25mm gegalvaniseerd meer info € 22,42 incl.btw
Gelast tuingaas 1.80mx25m antraciet Draadafsluiting met maaswijdte 50x100mm RAL7016 meer info € 137,11 incl.btw
Combi hoekpaal diam.60mmx183cm groen Hoekpaal voor betonplaten incl. paal RAL6005 voor draad 180cm meer info € 49,33 incl.btw
Betonvoet EIND-paal met gleuf 80cm + gat 55mm Betonvoet eindpaal voor betonplaten 32mm en palen 48mm meer info € 23,87 incl.btw
Gratis verzending EPDM strook dikte 0,75mm L30xB0,2m EPDM waterkerende folie - breedte 20cm meer info € 47,29 incl.btw € 1,58 /lm
Gratis verzending FUTECH Multiscan DUO Muurscanner om metalen, elektrische leidingen en hout te detecteren meer info € 93,95 incl.btw
ACO EKO klokrooster inox mat 20x20 Klokrooster inox met verticale uitloop en geschroefd deksel meer info € 170,00 incl.btw
Mapei Mapesil AC silicone 310ml Goudstof nr135 Zuivere, schimmelbestendige azijnzuurhoudende siliconenkit volumekorting! meer info € 12,05 incl.btw
Mapei Mapesil AC silicone 310ml Vanilla nr131 Zuivere, schimmelbestendige azijnzuurhoudende siliconenkit volumekorting! meer info € 12,05 incl.btw
Zijafvoer voor ACO Large 200 Galva maasrooster Eindplaat met uitloop voor de Large Galva maasrooster meer info € 49,00 incl.btw
ACO Geurafsluiter voor zandvanger afvoergeul Geurafsluiter voor Euroline 100 en Multidrain zandvanger meer info € 34,24 incl.btw
Sifonput diam.315 - aansluiting 1x160/1x160 Sifonput hoogte 50cm - 1 ingang / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 84,35 incl.btw
Sifonput diam.250 - aansluiting 3x110/1x160 Sifonput hoogte 50cm - 3 ingangen / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 100,81 incl.btw
FAKRO ARF NL I 055 verduistergordijn 134x140 Verduisteringsgordijn grijs voor Fakro tuimelvenster meer info € 156,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 265 verduistergordijn 134x140 Verduisteringsgordijn antraciet voor Fakro tuimelvenster meer info € 156,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 265 verduistergordijn 78x118 Verduisteringsgordijn antraciet voor Fakro tuimelvenster meer info € 119,00 incl.btw
FAKRO muggengaas AMS/A geanodiseerd 94x200 Muggengaas voor Fakro tuimelvenster, bovenkast/zijgeleiders geanodiseerd meer info € 190,00 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-AT RAL7016 Thermo voor pannen 134x98 Extra isolerend gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 161,00 incl.btw
FAKRO GREENVIEW tuimeldakvenster PTP-V P20 ABMX 55x78 Kiepraam, profiel in wit PVC, 2-lagig glas meer info € 387,00 incl.btw
Wisy waterniveaumeter FA 99 10 met handbediende pomp Geeft het vulniveau van de tank weer meer info € 290,00 incl.btw
Gratis verzending EPDM strook dikte 0,75mm L30xB0,15m EPDM waterkerende folie - breedte 15cm meer info € 38,42 incl.btw € 1,28 /lm
Stockagetank bovengronds 2.000L staalbanden Bovengrondse stockagetank met staalbanden meer info € 1.176,00 incl.btw
Slim Rain 6817 budget filter Horizontale in-tank regenwaterfilter, voor dakopp. tot 213m² meer info € 377,00 incl.btw
Tubespaandeur RAL9016 vlak H211.5 B88-93 Stevige deur met melaminelaag in RAL9016 (mat wit) meer info
Perinsul HL L45xH5xB11cm - pak 30 stuks - 13,5lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 337,00 incl.btw € 26,76 /lm
Perinsul HL L45xH5xB10cm - pak 30 stuks - 13,5lm Dé oplossing voor koudebruggen volumekorting! meer info € 338,29 incl.btw € 25,06 /lm
Levelit kit set 250 clips 1.5mm + 250 spieën + tang Nivelleer systeem voor tegels tot 12mm - voeg 1,5mm meer info € 112,00 incl.btw
Cellenbetonblok C4 L60xB5xH25cm-pallet 176 stuks Snelbouw muurblokken in cellenbeton - VOLLE PALLET volumekorting! meer info € 376,46 incl.btw € 2,14 /stuk
Thermoblock Nano/53 L61,5xH5,3xB14cm - pak 14 stuks Isolerende bouwblok volumekorting! meer info € 211,52 incl.btw
PVC buis gemoft Benor D250x4.9 Grijs SN2 5m Gemofte Benor buis voor afwatering en leidingen meer info € 152,10 incl.btw € 30,42 /lm
Sika Top-107 Kit (set component A+B) 25KG Wit Mortel voor waterdichting en bescherming meer info € 210,79 incl.btw
Rockwool RockSono Base 16cm/Rd4.30 (pallet 47,52m²) Zeer harde rotswol isolatieplaat λ0,037 volumekorting! meer info € 1.228,15 incl.btw € 25,84 /m²
Gratis verzending 2 reviews Kaufmann tegelsnijder Super-Line 62cm - 12mm Voor tegels tot 12mm dikte, 62cm snijlengte meer info € 146,00 incl.btw
Koramic koraflex 5m - 450mm grijs Loodvervanger voor diverse dankaansluitingen meer info € 137,63 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWK Komfort 70x140-H305cm 3-delige opvouwbare houten komfort-trap meer info € 340,00 incl.btw
Pepperino Dark (G654) tegel 60x30x2cm (kist 18m²) Gevlamde graniettegel volumekorting! meer info € 668,43 incl.btw € 37,13 /m²
Kandla Grey 20x20x ±2,5cm (kist 19,30m²) Natuurruwe zandsteen plavuis, zijvlakken handgekapt - PER KIST volumekorting! meer info € 778,14 incl.btw € 40,32 /m²
Schluter SCHIENE-A 2,5m 8mm aluminium Beschermen en verfraaien van buitenranden volumekorting! meer info € 11,74 incl.btw
Schluter RENO-AEU 2,5m 10mm alu mat Traploos verbindingsprofiel volumekorting! meer info € 31,86 incl.btw
Schluter JOLLY-P 2,5m 10mm zacht perzik Decoratief profiel voor uitwendige hoeken volumekorting! meer info € 9,22 incl.btw
Schluter JOLLY-P 2,5m 4,5mm zuiver wit Decoratief profiel voor uitwendige hoeken volumekorting! meer info € 8,14 incl.btw
Gratis verzending Isolfix isolatieplug SB-P NT 10x160x250mm (doos van 250 stuks) Bevestiging isolatie 10cm +spouw 3-4cm; Platte kop volumekorting! meer info € 220,53 incl.btw € 0,96 /stuk
Gratis verzending 1 review Isolfix isolatieplug SB NT 10x300x400mm (doos van 200 stuks) Bevestiging isolatie 24cm + luchtspouw 3-5cm volumekorting! meer info € 181,62 incl.btw € 1,03 /stuk
Putdeksel gietijzer nodulair C250 40x40 Gietijzeren deksel geschikt voor commerciële parkings meer info € 61,00 incl.btw
Unilin uTHERM roof L afschot 20mm 9-11cm/Rd4.50 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 2cm per plaat meer info € 107,82 incl.btw € 74,88 /m²
Asian Blue boordsteen 100x30x5cm (per stuk) Kalkstenen boordsteen donkergeschuurd meer info € 40,91 incl.btw
Asian Blue boordsteen 100x20x5cm (per stuk) Kalkstenen boordsteen donkergeschuurd meer info € 27,45 incl.btw
JACKODUR XPS EVO 300 L-sponning 4cm/Rd1.25 (pak 7,5m²) Harde vochtbestendige isolatie met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 77,82 incl.btw € 10,38 /m²
METIGLA n°8 Gootuitloop - Alu Zink metaalkleur Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°8 (zie installatiegids) meer info € 6,80 incl.btw
Sifonput PE dubbel diam.315 - 5x110/1x160 Sifonput + toezichtsput hoogte 50cm - 5 ingangen / 1 uitgang meer info € 156,90 incl.btw
METIGLA n°13 Afvoerhechting - RAL7016 antraciet mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°13 (zie installatiegids) meer info € 4,62 incl.btw
U startprofiel 40/60x210cm met gleuf van 36mm zwart Aluminium startprofiel voor houten schuttingen, RAL9005 meer info € 34,79 incl.btw
Betonnen hoekpaal met gleuf 120x3,5cm Betonnen paal met gleuf 174cm- hoekpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 26,29 incl.btw
Gratis verzending Kip 231-60 construct tape 60mmx40m Luchtdicht vastplakken van isolatiematerialen bij overlappingen meer info € 55,25 incl.btw
Gratis verzending Kip 3308-48 Fineline maskingtape WASHI-TEC geel 48mmx50m Voor het creëren van messcherpe kleurranden meer info € 17,80 incl.btw
Unilin uTHERM PREMIUM Floor LE 6cm/Rd3.00 (pak 5,76m²) Vloerisolatieplaat met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 192,44 incl.btw € 33,41 /m²
Frans Kastanjehek 10mx120cm (afstand 7.5-8cm) Hekwerk in kastanje, afstand latjes 7,5 à 8 cm meer info € 172,18 incl.btw
Gratis verzending Verimpex matkader aluminium 20mm 900x600mm Matkader in natuur geanodiseerd aluminium, binnenmaat 20mm meer info € 94,90 incl.btw
Gratis verzending Verimpex Econotapis Vilt mat 20mm 788x588mm antraciet Vuil- en vochtopname aan ingangszones binnen, 20mm hoog meer info € 112,12 incl.btw
Combi hoekpaal diam.60mmx150cm zwart Hoekpaal voor betonplaten incl. paal RAL9005 voor draad 150cm meer info € 46,02 incl.btw
Telescopische schacht voor RH/EASY RAIN tanks + rubber dichting Telescopische schacht voor RH & EASY RAIN tanken (ZONDER DEKSEL) meer info € 251,00 incl.btw
Gratis verzending Argexblok HOL 39x19x19 (LxBxH cm) - pallet 108 stuks Thermisch isolerende grijze holle betonblok volumekorting! meer info € 370,00 incl.btw € 3,43 /stuk
Gratis verzending Klinker in-line trommeling WAAL 20x5x6 arduin blauw (pallet 9,36m²) Mooi licht verouderde betonklinker; waalformaat volumekorting! meer info € 463,00 incl.btw € 49,47 /m²
Eindkap diam.42mm + beugel diam.76mm zwart Voor bovenbuis te bevestigen aan paal diam.70mm RAL9005 meer info € 5,00 incl.btw
Harmonicagaas 1.00m x 25m 50/50 x 3.1mm groen Draadafsluiting met maaswijdte 50x50mm RAL6005 meer info € 99,98 incl.btw
EPDM afvoerbuis in PE 60x80mm-L50cm-slabbe 90° Afvoerbuis in PE met een EPDM kraag meer info € 60,65 incl.btw
EPDM afvoerbuis in PE Ø75mm-L60cm zelfklevend Afvoerbuis in PE met zelfklevend EPDM volumekorting! meer info € 52,30 incl.btw
ACO Euroline 60 INOX lengtestaafrooster + uitloop Rooster uit inox 5,8cm hoog + afloop volumekorting! meer info € 185,57 incl.btw
Ploegsteert Stalton balk B19xH6xL280cm Balk in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 51,51 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B9xH6xL180cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 17,34 incl.btw
Compaktuna Joint HY Premium 5KG Wit Snelbindende waterafstotende voegmortel voor voegen tot 5mm meer info € 21,50 incl.btw
FAKRO ARF NL I 255 verduistergordijn 94x140 Verduisteringsgordijn wit voor Fakro tuimelvenster meer info € 136,00 incl.btw
FAKRO GREENVIEW tuimeldakvenster FTW-V P50 AWMX 78x98 Kiepraam, hout met witte acryl-lak, 3-lagig glas meer info € 783,00 incl.btw
Recticel Powerdeck F 8cm/Rd3.05 (pak 4,32m²) Dakisolatieplaten met gemineraliseerd glasvlies meer info € 120,14 incl.btw € 27,81 /m²
Recticel Powerdeck F 5cm/Rd1.90 (pak 7,2m²) Dakisolatieplaten met gemineraliseerd glasvlies meer info € 148,21 incl.btw € 20,59 /m²
Omnifill WD FLEX R doos 5KG Mocha Brown Flexibele snelhardende waterwerende voegmortel voor voegen tot 10mm volumekorting! meer info € 26,22 incl.btw
Levelit clips (H6-12mm) dikte 1.5mm - pak van 100 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 12mm dik - voeg 1.5mm volumekorting! meer info € 14,60 incl.btw
Aardingskabel dikte 35mm² - lengte 100m Aardingslus 100 lopende meter meer info € 343,00 incl.btw € 3,44 /m
Gratis verzending Isolfix isolatieplug SB NT-L 10x180x250 (doos van 250 stuks) Bevestiging isolatie 12cm + spouw 3cm; L-kop volumekorting! meer info € 278,55 incl.btw € 1,21 /stuk
MIDNIGHT YELLOW 5/16 - big bag - per 500kg Voor oprit, paden, parking, sierperk, grindkorf volumekorting! meer info € 67,55 incl.btw
FAKRO verhogingskast LXN 70x120 Voor esthetische afwerking van de plafonddoorgang meer info € 140,00 incl.btw