Compaktuna Glasmix M30 25KG grijs Gebruiksklare metselmortel voor glazen bouwstenen meer info € 17,28 incl.btw
ISOVER Rollisol+ 20cm-B60/Rd5.00 (pak 2 rollen van 2,1m²) Glaswol met spijkerflensdeken λ0,040 - 60cm breed volumekorting! meer info € 65,52 incl.btw € 15,60 /m²
Gratis verzending FUTECH Disty 60G Groen afstandsmeter Nauwkeurigheid van 2mm over afstand van 60m meer info € 117,95 incl.btw
Gratis verzending Olie- en Benzine afscheider PSDC3 DN110 KWS afscheider zonder stormoverloop; debiet 3L/s meer info € 1.885,00 incl.btw
Dubbele tuinpoort 300x150cm (BxH) zwart Metalen dubbele poort gelakt RAL9005 meer info € 594,65 incl.btw
Dubbele tuinpoort 300x150cm (BxH) groen Metalen dubbele poort gelakt RAL6005 meer info € 594,65 incl.btw
Draadaansluitingsprofiel 205cm groen Voor het bevestigen van harmonicadraad RAL6005 aan een muur meer info € 32,79 incl.btw
Gratis verzending D'ORS XINNIX X40 Design kit deur H211.5 B78 - links/rechts Schilderdeur met onzichtbaar frame- verhoogd model meer info € 780,00 incl.btw
Gratis verzending D'ORS XINNIX X40 Design kit deur H211.5 B73 - links/rechts Schilderdeur met onzichtbaar frame- verhoogd model meer info € 780,00 incl.btw
Gratis verzending D'ORS XINNIX X40 Design kit deur H201.5 B83 - links/rechts Schilderdeur met onzichtbaar frame meer info € 730,00 incl.btw
1 review Klinkerdeksel CSP Galva 9,5cm 40x40 Klinkerdeksel in stevig gegalvaniseerd staal meer info € 108,00 incl.btw
ACO CleanBox vloermat rooster staal 60x40cm Maasrooster in gegalvaniseerd staal voor CleanBox vloerbak meer info € 56,50 incl.btw
ACO CleanBox vloermat vilt/borstelhaar 60x40cm Voetmat met viltstroken en borstelhaar voor CleanBox vloerbak meer info € 159,00 incl.btw
ACO CleanBox vloermat vilt antraciet 60x40cm Voetmat met viltstroken voor CleanBox vloerbak meer info € 122,50 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus TORINO S Belgisch arduinen/alu brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 419,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbusplaat ZWOLLE 17x32cm M Brievenbusplaat uit Belgisch blauwe hardsteen (MEDIUM) meer info € 109,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbusplaat BREDA 37x21cm Verticale brievenbusplaat uit Belgisch blauwe harsteen meer info € 180,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus VALENCIA DUBBEL Belgisch arduinen brievenbus met 2 bussen meer info € 733,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus EVEREST PARCEL Belgisch arduinen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 409,00 incl.btw
Gratis verzending FUTECH Volttester 4.6A Tweepolige spanningstester Tweepolige spanningstester voor het zeer snel detecteren van kringen onder spanning meer info € 88,95 incl.btw
Gratis verzending FUTECH 3D Floor kruislijnlaser Groen Kruislijnlaser met 1 lage groene horizontale en 2 verticale lijnen. Ideaal voor tegelzetters. meer info € 283,21 incl.btw
1 review BossCover pistool voor spuitlijm met lans 61cm Pistool met lans voor EPDM spuitlijm meer info € 114,85 incl.btw
EPDM afvoerbuis in PE Ø75mm-L50cm-slabbe 45° Afvoerbuis in PE met een EPDM kraag meer info € 62,90 incl.btw
EPDM afvoerbuis in PE Ø90mm-L60cm zelfklevend Afvoerbuis in PE met zelfklevend EPDM volumekorting! meer info € 67,22 incl.btw
ACO EKO klokrooster inox mat 30x30 Klokrooster inox met verticale uitloop en geschroefd deksel meer info € 351,00 incl.btw
ACO EKO klokrooster inox mat 15x15 Klokrooster inox met verticale uitloop en geschroefd deksel meer info € 150,00 incl.btw
Zijafvoer voor ACO Euroline 60 INOX lengtestaafrooster Eindplaat met uitloop voor de Euroline 60 Shadow grey rooster meer info € 13,19 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B19xH6xL170cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 30,96 incl.btw
Ploegsteert Stalton latei B14xH6xL240cm Latei in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 35,86 incl.btw
FAKRO zoldertrap LWT 70x100-H280cm 4-delige houten geïsoleerde trap (U=0.51) meer info € 496,00 incl.btw
ACO Euroline 100 Shadow grey rooster + uitloop Rooster in gecoat staal, 10cm hoog + afloop meer info € 83,37 incl.btw
Wisy VORTEX linear filter (ingebouwd in tank) Vanuit de fabriek ingewerkte regenwaterfilter voor dakopp. tot 200m² meer info € 654,00 incl.btw
Wisy Multisiphon multifunctionele overloop Multifunctionele sifon voor overloop regenwatertank meer info € 278,00 incl.btw
ACO Euroline 60 Discreet 40 met korte hoek Lijnafvoer in Inox, 4cm hoog met korte hoek meer info € 264,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 055 verduistergordijn 114x140 Verduisteringsgordijn grijs voor Fakro tuimelvenster meer info € 146,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 055 verduistergordijn 78x140 Verduisteringsgordijn grijs voor Fakro tuimelvenster meer info € 129,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 265 verduistergordijn 94x140 Verduisteringsgordijn antraciet voor Fakro tuimelvenster meer info € 136,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 255 verduistergordijn 134x98 Verduisteringsgordijn wit voor Fakro tuimelvenster meer info € 139,00 incl.btw
FAKRO GREENVIEW tuimeldakvenster FTW-V P50 AWMX 134x98 Kiepraam, hout met witte acryl-lak, 3-lagig glas meer info € 1.082,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 052 verduistergordijn 78x140 Verduisteringsgordijn beige voor Fakro tuimelvenster meer info € 129,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 052 verduistergordijn 78x98 Verduisteringsgordijn beige voor Fakro tuimelvenster meer info € 112,00 incl.btw
FAKRO ARF NL I 051 verduistergordijn 134x98 Verduisteringsgordijn donkerblauw voor Fakro tuimelvenster meer info € 139,00 incl.btw
FAKRO XDP Plus onderdakkraag 134x140 Onderdakkraag voor Fakro tuimelvenster meer info € 48,00 incl.btw
FAKRO XDP Plus onderdakkraag 114x140 Onderdakkraag voor Fakro tuimelvenster meer info € 48,00 incl.btw
FAKRO gootstuk EHV-A RAL7016 voor pannen 55x98 Standaard gootstuk voor pannen tot 90mm profielhoogte RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 90,00 incl.btw
FAKRO GREENVIEW tuimeldakvenster PTP-V P20 ABMX 78x140 Kiepraam, profiel in wit PVC, 2-lagig glas meer info € 559,00 incl.btw
FAKRO GREENVIEW uitzet-tuimeldakraam FPW-V MAX P50 AWMX 114x118 Uitzet-kiepraam 45°, hout met witte acryl-lak, 3-lagig glas meer info € 1.382,00 incl.btw
Gratis verzending SKYLUX PVC opstand 16/20 EP 70x70cm dakopening 90x90cm Superisolerende opstand voor SKYLUX bolvormige koepel 70x70cm meer info € 260,00 incl.btw
Gratis verzending SKYLUX PVC opstand 16/20 EP 100x100cm dakopening 120x120cm Superisolerende opstand voor SKYLUX bolvormige koepel 100x100cm meer info € 336,00 incl.btw
Gratis verzending SKYLUX bolvormige koepel acryl DW 70x70cm helder Budgetvriendelijke lichtkoepel dubbelwandig helder meer info € 248,00 incl.btw
Unilin uTHERM sarking schroef 22cm (doos van 50 stuks) Schroeven voor uTHERM sarking isolatieplaten 100mm meer info € 82,26 incl.btw
Gratis verzending OTTIMA klep voor TSK ø125/ø160 2de terugslagklep voor OTTIMA TSK PREMIUM diam.125 en 160 meer info € 40,40 incl.btw
Tubespaandeur RAL9016 vlak H211.5 B63-83 Stevige deur met melaminelaag in RAL9016 (mat wit) meer info
Set eindplaten+ eindplaat met uitloop voor E-self Set van 3 eindplaten voor E-self sleufrooster meer info € 16,98 incl.btw
Rockwool Rockfit Premium 16cm/Rd4.80 (pak 2,4m²) Hoog isolerende waterafstotende plaat λ0,033 volumekorting! meer info € 127,29 incl.btw € 53,04 /m²
Gratis verzending Isolfix isolatieplug SB-P NT 10x220x320mm (doos van 250 stuks) Bevestiging isolatie 16cm + luchtspouw 3-5cm volumekorting! meer info € 268,37 incl.btw € 1,16 /stuk
Gratis verzending Brievenbus ALLUX 500 AN Metalen wandbrievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 205,00 incl.btw
Gratis verzending 2 reviews Brievenbus ALLUX 600 AN PARCEL Metalen brievenbus geschikt voor postpakketjes meer info € 230,00 incl.btw
Gratis verzending Douchewand CWR 140x200cm 10mm nano-glas helder Glaswand in helder veiligheidsglas meer info € 706,00 incl.btw
Gratis verzending Kaufmann tegelsnijder Top-Line 72cm - 16mm Voor tegels tot 16mm dikte, 72cm snijlengte meer info € 455,00 incl.btw
FAKRO knieschotdeur DWF 60 70x110 Brandwerende inbouwdeur voor een knieschot meer info € 318,00 incl.btw
FAKRO LXD isolatiekit 60x120cm Voor luchtdichte, geïsoleerde aansluiting zoldertrap meer info € 66,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LSF 60 70x90-H270-300cm Brandwerende schaartrap met metalen kast meer info € 1.035,00 incl.btw
1 review FAKRO zoldertrap LST 70x120-H250-280cm Schaartrap met dennenhouten kast meer info € 618,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LML Lux 70x130-H280cm 3-delige opvouwbare metalen trap met metalen frame meer info € 824,00 incl.btw
FAKRO zoldertrap LTK Energy 60x130-H305cm 3-delige houten geïsoleerde trap (U=0.68) meer info € 433,00 incl.btw
Vinh Blue boordsteen 100x30x5cm (kist 24 stuks) Vietnamese geschuurde boordsteen volumekorting! meer info € 1.047,30 incl.btw € 43,64 /stuk
Kandla Grey tegel 86x86x2-5cm (kist 17,75m²) Natuurruwe zandsteen tegel met gekloven kanten volumekorting! meer info € 1.148,80 incl.btw € 64,72 /m²
Asian Blue Oude kassei 20x20x5cm (kist 7,2m²) Getrommelde kalksteen kassei volumekorting! meer info € 442,33 incl.btw € 61,43 /m²
Pepperino Dark (G654) trede 120,6x35x3cm (per stuk) Gevlamde granieten traptegel - TREDE - PER STUK meer info € 37,79 incl.btw
Schluter SCHIENE-A 1,0m 8mm aluminium Beschermen en verfraaien van buitenranden meer info € 5,59 incl.btw
Schluter RONDEC-PRO 2,5m 8mm zuiver wit Afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 10,68 incl.btw
Schluter RONDEC-PRO 2,5m 6mm zuiver wit Afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 8,81 incl.btw
Schluter RONDEC-EB 2,5m 15mm staal geborsteld Afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 75,03 incl.btw
Schluter RONDEC-EB 2,5m 12,5mm staal geborsteld Afsluitprofiel voor buitenhoeken volumekorting! meer info € 68,22 incl.btw
Schluter RENO-AEVT 2,5m 12,5mm alu mat Traploos verbindingsprofiel volumekorting! meer info € 76,70 incl.btw
Schluter QUADEC-EB 2,5m 9mm staal geborsteld Rechthoekig hoekprofiel in geborsteld staal meer info € 64,23 incl.btw
Schluter JOLLY-P 2,5m 6mm zuiver wit Decoratief profiel voor uitwendige hoeken volumekorting! meer info € 8,14 incl.btw
Schluter DITRA-DRAIN4 ontkoppelingsmat 25x1m Passieve hechtende drainagemat voor binnen meer info € 606,00 incl.btw € 24,24 /
Schluter DILEX-AKSN 2,5m 12,5mm pastelgrijs Bewegingsprofiel met randbescherming meer info € 69,08 incl.btw
Gratis verzending Stootvoeger Jung J749014 - 14mm Lengte 10cm - breedte 14mm meer info € 22,11 incl.btw
Gratis verzending Bouwdepot trapladder dubbel 5 treden Treden aan beide kanten meer info € 439,00 incl.btw
Unilin uTHERM roof L afschot 20mm 11-13cm/Rd5.45 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 2cm per plaat meer info € 129,60 incl.btw € 90,00 /m²
Unilin uTHERM roof L afschot 15mm 3-4,5cm/Rd1.70 (1,44m²) Platdak isolatie met afhelling van 1,5cm per plaat meer info € 52,70 incl.btw € 36,59 /m²
Cantillana Chape Drain 15 zak 25KG Waterdoorlatende dekvloermortel voor licht belaste toepassingen volumekorting! meer info € 16,25 incl.btw
Gratis verzending Eccoborder EASYFIX CS 150 L240xH15cm corten (+ 3 pennen & pockets) Professionele extra flexible hoge afboording in corten-staal volumekorting! meer info € 56,40 incl.btw
Gratis verzending Colbloc betonblok 30x19x20 (LxBxH cm) - pallet 54 stuks Lijmblok in beton voor PU-verlijming volumekorting! meer info € 246,00 incl.btw € 4,56 /stuk
FAKRO AMZ Komfort 092 buitenzonnewering 78x98 RAL7022 Extra verduisterende buitenzonnewering RAL7022 voor Fakro tuimelvenster (tot productiedatum medio 2025) meer info € 140,00 incl.btw
Perfect Cover Damp-open 25x1m Zelfklevend ademend afdekvlies voor keramische & houten vloeren volumekorting! meer info € 54,50 incl.btw
Handvat voor betonpoer M16 Handvat voor het opheffen van een betonpoer met M16-bus meer info € 20,44 incl.btw
Asian Blue boordsteen 100x15x5cm (kist 48 stuks) Kalkstenen boordsteen donkergeschuurd volumekorting! meer info € 1.166,42 incl.btw € 24,30 /stuk
1 review Bouwdepot zelfklevend afdekvlies 50x1m Zelfklevend standaard afdekmateriaal volumekorting! meer info € 83,49 incl.btw
JACKODUR XPS EVO 300 L-sponning 10cm/Rd3.10 (pak 3m²) Harde vochtbestendige isolatie met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 77,60 incl.btw € 25,87 /m²
Eindplaat voor ACO Large 200 Gietijzer sleufrooster Stopplaatje voor de Large Gietijzer sleufrooster meer info € 25,25 incl.btw
ACO Large 200 Gietijzer sleufrooster Gietijzeren rooster voor licht verkeer, 14,9cm hoog volumekorting! meer info € 154,00 incl.btw
Eindplaat voor ACO Euroline 100 Discreet 105 Stopplaatje voor Euroline 100 Discreet 105 meer info € 12,29 incl.btw
Gratis verzending FUTECH Telescopische baak 500cm Uitschuifbare baak 120 tot 500cm meer info € 74,95 incl.btw
Batterij adapter voor FUTECH 18VMAX DEWALT compatibel Merkadapter voor FUTECH MC3D 18VMAX meer info € 10,24 incl.btw
Gratis verzending FUTECH MC4D kruislijnlaser Compact groen + statief 180cm 3D kruislijnlaser met 1 groene horizontale en 2 verticale lijnen rondom meer info € 483,78 incl.btw
Gratis verzending FUTECH Drill Pointer Weet waar je boor uitkomt, nog voor je begint te boren meer info € 361,79 incl.btw
FAKRO zoldertrap LMT Super Thermo 80x120-H280cm Super geïsoleerde metalen trap meer info € 743,00 incl.btw
METIGLA n°9 Buitenhoek goot - RAL7016 antraciet mat Dakgootsysteem 125/88mm - hulpstuk n°9 (zie installatiegids) meer info € 36,08 incl.btw
Betonnen eindpaal met gleuf 160x3,5cm Betonnen paal met gleuf 211cm - eindpaal voor houten of betonnen schuttingen meer info € 28,36 incl.btw
Eindpaal 80/60mmx300cm gleuf van 36mm steengrijs Aluminium eindpaal voor houten schuttingen, RAL7030 meer info € 107,91 incl.btw
Gratis verzending Klinker waterdoorlaatbaar 20x6.5x8 grijs (pallet 7,49m²) Waterpasserende klinker waalformaat; ongetrommeld volumekorting! meer info € 338,00 incl.btw € 45,13 /m²
TEC7 Trans Clear 310ml Transparante universele afdichtingskit volumekorting! meer info € 13,98 incl.btw
Harmonicagaas 2.50m x 25m 50/50 x 3.1mm zwart Draadafsluiting met maaswijdte 50x50mm RAL9005 meer info € 249,26 incl.btw
LSDRAIN ALU side drain 75 0,5m + verbinding Sleuf afvoergeul in aluminium; 13,3 cm hoog meer info € 85,00 incl.btw
FAKRO AMZ Komfort 092 buitenzonnewering 134x98 RAL7016 Extra verduisterende buitenzonnewering RAL7016 voor Fakro GREENVIEW tuimelvenster meer info € 236,00 incl.btw
Gratis verzending FUTECH EASY LL4200 lijnlaser rood DIY lijnlaser met 1 rode horizontale en 1 verticale lijn meer info € 88,25 incl.btw
ACO CleanBox vloermat outdoor-stroken 60x40cm Voetmat met brede viltstroken voor CleanBox vloerbak meer info € 202,00 incl.btw
Easy Rain regenwatertank 10.000L Tank met lage inbouwhoogte en geurdicht deksel meer info € 4.375,00 incl.btw
Unilin uTHERM PREMIUM Floor LE 3cm/Rd1.50 (pak 11,52m²) Vloerisolatieplaat met verhoogde isolatiewaarde volumekorting! meer info € 240,15 incl.btw € 20,85 /m²
FAKRO LXS-M regelbare voetjes metalen zoldertrappen Verstelbare anti-slip voetjes voor metalen zoldertrappen meer info € 48,85 incl.btw
Gratis verzending Verimpex matkader aluminium zwart 25mm 900x600mm Matkader in zwart aluminium, binnenmaat 20mm meer info € 138,90 incl.btw
Gratis verzending Verimpex matkader aluminium zwart 25mm 800x600mm Matkader in zwart aluminium, binnenmaat 20mm meer info € 129,91 incl.btw
OPTIE Koppelkit Rainsaver Koppeling voor Rainsaver regenwaterton (zelf te monteren) meer info € 48,50 incl.btw
Gratis verzending Verimpex matkader aluminium zwart op maat Matkader op maat in zwart aluminium, binnenmaat 20mm of 25mm meer info
Gratis verzending Verimpex matkader aluminium 25mm 800x600mm Matkader in natuur geanodiseerd aluminium, binnenmaat 25mm meer info € 89,90 incl.btw
Gratis verzending Verimpex matkader aluminium 15mm 600x400mm Matkader in natuur geanodiseerd aluminium, binnenmaat 15mm meer info € 65,90 incl.btw
Gratis verzending Verimpex Econobros mat 23mm 885x585mm zwart Dé buitenmat tegen grof vuil meer info € 327,28 incl.btw
Gratis verzending Verimpex Cleanmid Light DRY mat 20mm 885x585mm Sneldrogend, duurzaam en onderhoudsvriendelijke inkommat, 20mm meer info
Gratis verzending Verimpex Tapis DRY mat 19mm 788x488mm zwart Vochtopname aan ingangszones binnen, 19mm hoog meer info € 114,49 incl.btw
Gratis verzending Verimpex Econotapis Vilt mat 20mm 588x388mm beige Vuil- en vochtopname aan ingangszones binnen, 20mm hoog meer info € 67,06 incl.btw
Gratis verzending Verimpex Econotapis Vilt mat 20mm 788x588mm grijs Vuil- en vochtopname aan ingangszones binnen, 20mm hoog meer info € 112,12 incl.btw
Gratis verzending Verimpex Econotapis Vilt mat 14mm 788x488mm antraciet Vuil- en vochtopname aan ingangszones binnen, 14mm hoog meer info € 96,71 incl.btw
Rockwool RHINOXX 12cm/Rd3.00 (pallet 12m²) Drukvaste platdakisolatieplaat volumekorting! meer info € 662,73 incl.btw € 55,23 /m²
Zig-Zag afstandshouder metaal 2m - H160mm - pak van 25 Afstandshouder voor betonnetten meer info € 51,39 incl.btw
Zig-Zag afstandshouder metaal 2m - H150mm - pak van 25 Afstandshouder voor betonnetten meer info € 50,19 incl.btw
Gratis verzending Buzon PB-4-TOP (doos 24 stuks) Kop, extra hoog, voor samengestelde Buzon PB-vloerdrager meer info € 92,00 incl.btw
Gratis verzending FUTECH 3D Floor kruislijnlaser Groen SET Kruislijnlaser met 1 lage groene horizontale en 2 verticale lijnen. + statief meer info € 361,79 incl.btw
Kogelkraan + aansluiting PE/Messing Ø32-1” BI (gemonteerd) Kogelkraan voor stockagetanks vanaf 4000L meer info € 156,00 incl.btw
Sifonput diam.315 - aansluiting 3x160/1x160 Sifonput hoogte 50cm - 3 ingangen / 1 uitgang met geurafsluiting meer info € 123,31 incl.btw
FAKRO drukveer mechanisme LXM-W Versoepelt openen/toevouwen van houten ladders meer info € 89,00 incl.btw
Telescopische schacht voor DSB/DS tanks + dichitng + klinkerdeksel Telescopische schacht voor DS(B) regenwatertank/septic met geïntegreerd klinkerdeksel meer info € 639,00 incl.btw
Gelast tuingaas 1.00mx25m antraciet Draadafsluiting met maaswijdte 50x100mm RAL7016 meer info € 76,38 incl.btw
Gelast tuingaas 1.20mx25m groen Draadafsluiting met maaswijdte 50x100mm RAL6005 meer info € 91,40 incl.btw
Gelast tuingaas 1.00mx25m groen Draadafsluiting met maaswijdte 50x100mm RAL6005 meer info € 76,38 incl.btw
Dubbele tuinpoort 400x125cm (BxH) zwart Metalen dubbele poort gelakt RAL9005 meer info € 590,56 incl.btw
Dubbele tuinpoort 300x125cm (BxH) zwart Metalen dubbele poort gelakt RAL9005 meer info € 523,07 incl.btw
Dubbele tuinpoort 200x200cm (BxH) zwart Metalen dubbele poort gelakt RAL9005 meer info € 577,58 incl.btw
Dubbele tuinpoort 200x125cm (BxH) zwart Metalen dubbele poort gelakt RAL9005 meer info € 461,36 incl.btw
Draadaansluitingsprofiel 100cm groen Voor het bevestigen van harmonicadraad RAL6005 aan een muur meer info € 20,86 incl.btw
Eindkap diam.42mm + beugel diam.76mm groen Voor bovenbuis te bevestigen aan paal diam.70mm RAL6005 meer info € 5,00 incl.btw
Gratis verzending D'ORS XINNIX X40 Design kit deur H231.5 B83 - links/rechts Schilderdeur met onzichtbaar frame - plafondhoogte meer info € 851,00 incl.btw
Stardrain 65/100 T-stuk alu rooster zwart Rooster in geanodiseerd zwart aluminium, 10cm hoog meer info € 37,85 incl.btw
Gratis verzending Klinker ongetrommeld 15x15x6 grijs (pallet 11,7m²) Strakke betonklinker met vellingkant volumekorting! meer info € 352,00 incl.btw € 30,09 /m²
Gratis verzending Klinker in-line trommeling 15x15x6 grijs-zwart (pallet 11,7m²) Mooi licht verouderde betonklinker volumekorting! meer info € 367,00 incl.btw € 31,37 /m²
Schluter JOLLY-AC 3,0m 11mm mat wit Kleurgecoat plat afsluitprofiel voor buitenhoeken meer info € 31,58 incl.btw
Levelit clips (H6-12mm) dikte 1.5mm - pak van 2000 Levelit nivelleerclips voor tegels tot 12mm dik - voeg 1.5mm volumekorting! meer info € 243,06 incl.btw
Gratis verzending Brievenbusplaat ZWOLLE 12x32cm S Brievenbusplaat uit Belgisch blauwe hardsteen (SMALL) meer info € 86,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus PALMA PARCEL HOUTLOOK Belgisch arduinen brievenbus met hout look geschikt voor postpakketjes meer info € 779,00 incl.btw
Gratis verzending Brievenbus COMPOSTELLA LINKS Belgisch arduinen brievenbus meer info € 514,00 incl.btw
Baksteen BO Module M65 vol 188x88x63 (LxBxH mm) - pallet 500 stuks Gevelbaksteen rood, vol (afname per pallet) meer info € 537,09 incl.btw € 1,07 /stuk
Gratis verzending ACO EKO Horizontal klokrooster inox mat 15x15 Klokrooster inox met horizontale uitloop en geschroefd deksel meer info € 166,68 incl.btw
ACO EKO klokrooster inox mat 25x25 Klokrooster inox met verticale uitloop en geschroefd deksel meer info € 277,00 incl.btw
Ploegsteert Stalton balk B19xH6xL450cm Balk in voorgespannen beton, met een rand in gebakken aarde meer info € 94,90 incl.btw